امیلیانو مارتینز در نقش مسی؛ آرژانتین حریف برزیل در فینال کوپا شد

تهران- ایرنا- آرژانتین با درخشش دروازه‌بان خود در ضربات پنالتی از سد کلمبیا گذشت و به فینال کوپا آمریکا صعود کرد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و کلمبیا از ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح به وقت تهران در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های کوپا آمریکا به مصاف هم رفتند که در پایان آرژانتین در ضربات پنالتی حریف خود را شکست داد و در مجموع چهار بر سه برنده شد تا راهی فینال شود.

ابتدا این تیم آرژانتین بود که در دقیقه هفت با گل لوتارو مارتینز پیش افتاد. این بازیکن روی پنجمین پاس گل مسی در این دوره از رقابت‌ها موفق به باز کردن دروازه اوسپینا شد.

امیلیانو مارتینز در نقش مسی؛ آرژانتین حریف برزیل در فینال کوپا شد


در نیمه دوم کلمبیا روی یک غافلگیری به گل رسید. لوییز دیاز با فراری از پشت مدافعان و از زاویه‌ای بسته در دقیقه ۶۱ کار را به تساوی کشاند.

این بازی پرتنش که هشت کارت زرد را در پی داشت در حالی در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به اتمام رسید که آلبی‌سلسته می‌توانست در دقایق پایانی گل برتری را به ثمر برساند اما تیر دروازه و بی‌دقتی لوتارو مارتینز مانع از این اتفاق شد.

در ضربات پنالتی مرد اول میدان امیلیانو مارتینز بود. این دروازه‌بان موفق شد پنالتی‌های داوینسون سانچز، یری مینا و کوردونا را مهار کند و آرژانتین را به فینال برساند. آلبی‌سلسته در ضربات پنالتی سه بر ۲ به برتری رسید. لیونل مسی، لیاندرو پاردس و لوتارو مارتینز پنالتی خود را گل کردند و تنها دی‌پائول بود که ضربه‌اش راهی اوت شد. بورخا و کوادرادو هم پنالتی‌های کلمبیا را به گل تبدیل کردند.

امیلیانو مارتینز در نقش مسی؛ آرژانتین حریف برزیل در فینال کوپا شد


حالا بامداد یکشنبه باید از ساعت ۴:۳۰ دقیقه شاهد جدال آرژانتین و برزیل در فینال کوپا باشیم. کلمبیا و پرو هم شنبه بازی رده‌بندی را برگزار می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha