مربی پدیده: بازیکنان ما به خودباوری رسیده‌اند

مشهد- ایرنا- مربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: بازیکنان ما به سطحی از خودباوری رسیده‌اند که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند و بر همین اساس امروز هم توانستند روند خوب خود را ادامه بدهند.

وحید فاضلی سه شنبه شب در نشست خبری بعد از بازی این تیم با تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در مشهد افزود: ما در مقابل تیمی، که به لحاظ ساختار دفاعی به سختی گل می‌خورد، پیروز شدیم.

وی ادامه داد: گرفتن ۳ امتیازهای آخر فصل در بازی با تیم های آخر جدول واقعا سخت است. امیدواریم بازیکنان ما مغرور نشوند و در بازی های بعدی با انگیزه بیشتری ظاهر شوند. موقعیت سوزی بازیکنان ما زیاد است و باید روی رفع آن بیشتر کار کنیم.

مربی تیم فوتبال پدیده اظهار داشت: بازی به بازی جلو می‌رویم و برای همه بازیها برنامه داریم، امیدوارم بتوانیم سهمیه آسیایی هم کسب کنیم اما قول دادن در این رابطه حرفه‌ای نیست.

فاضلی گفت: مسوولان شهری دیروز در تمرین تیم ما حاضر شده و ضمن دادن روحیه، قولهایی نیز دادند، تیم ما روی غلتک افتاده است و امیدواریم قول مسوولان شهری نیز عملی شود تا ترمز تیم کشیده نشود.

وی در خصوص وضعیت سرمربی تیم پدیده هم گفت: رحمتی با این تیم قراداد دو ساله دارد.

نفت به حریفان فضا می دهد 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان هم در این نشست خبری با تشکر از تیم داوری گفت: بازی متعادل بود. نیمه اول که نیاز داشتیم گل نخوریم عقب آمدیم و فضا را بستیم، اما چند بازی است که فضا به حریف می‌دهیم و گل می‌خوریم.

محمود فکری با بیان اینکه در نیمه دوم روانتر بودیم، افزود: بازیکنان ما به دنبال جبران گل خورده بودند اما در ضربات نهایی عجله کردند و نتوانستیم موقعیت صد درصدی به وجود آوریم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هر چه به دقایق پایانی رسیدیم نظم دفاعی را بیشتر از دست دادیم، در ضدحملات موقعیتهایی نیز به حریف دادیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اشاره به بازیهای پایانی فصل گفت: در بازیهای خانگی باید امتیاز بگیریم، سه امتیاز آنها خیلی مهم است. باید فاصله را با حریفان خود حفظ کنیم تا سال آینده در لیگ برتر باشیم.

فکری اظهار داشت: تیم نفت باید از تمام توانایی خود برای بقا در لیگ برتر استفاده کند. نفت تیمی نیست که از مجموعه و بودجه خیلی قوی با بازیکنان گرانقیمت برخوردار باشد بنابراین همه باید دلگرمی بدهند و پشت تیم باشند. همه کمک کنند و انتظار داریم توجه بیشتری نمایند و منتظر باخت تیم و ایراد گرفتن نباشند.

تیم فوتبال پدیده خراسان در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر تیم نفت مسجد سلیمان را در مشهد مغلوب کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha