فرماندار گراش خواستار تامین اعتبار لازم برای پروژه ای ۱۴ساله شد

لارستان- ایرنا- فرماندار گراش امروز سه شنبه با حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس دیدار کرد و خواستار تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه جاده دسترسی چک چک پس از گذشت ۱۴ سال از شروع عملیات اجرایی آن شد.

مجید غلام پور در این نشست  اظهار داشت: این پروژه که کلنگ آن از سال ۱۳۸۷ به زمین زده شد هنوز و پس از این سال ها کمتر از پنج کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است.

وی بیان کرد: تکمیل و بهره برداری از این پروژه در حقیقت نقطه اتصال بخش مرکزی به بخش های غربی و بسیاری از روستاهای شهرستان گراش است و از خواسته های بحق و دغدغه جدی مردم وشهروندان است.

فرماندار گراش گفت: این طرح که حدود ۳۵ کیلومتر طول دارد تاکنون رقمی افزون بر ۴۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده اما طی این مدت نیز فرسایشی شده است.

وی یادآور شد: ظرف دو سال اخیر با پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تخصیص اعتبار محدودی این پروژه تحرک خوبی به خود گرفت و تاکنون پنج کیلومتر از آن نیز بهره برداری شده اما بدون شک این گونه اعتبارات قطره چکانی به هیچ وجه جوابگوی نیاز و اجرای کامل این طرح پس از گذشت حدود ۱۴ سال نیست.

غلام پور گفت: با بهره برداری از این طرح تحول عظیمی در حوزه مسیرهای ارتباطی شهرستان ایجاد خوهد شد و در حقیقت جزو پروژه های حیاتی و جدی در شهرستان محوسب می شود.

او فزود : با بهره برداری از این طرح مهم عمرانی مسیر شهر گراش با بخش های غربی آن حدود ۱۵ کیلومتر کاهش خواهد یافت و مردم منطقه نیز از جاده امن نیز دسرتسی خواهند یافت.

فرماندار گراش همچنین در این دیدار خواستار توجه بیش از پیش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس برای افزایش میزان اعتبارت شهرستان در قالب تملک و دارایی و سرمایه ای شد.

نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس نیز گفت که به طور حتم و از تمامی ظرفیت های قانونی برای حل این دغدغه و خواسته بحق مردم و شهروندان گراش و تخیص اعتبر لازم برای این پروژه تلاش خوایم کرد.

شهرستان گراش در فاصله حدود ۳۶۰کیلومتری شیراز قرار دارد.

                                                                          

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha