هدف والیبال ایران صعود به جمع چهار تیم برتر المپیک توکیو است

گرگان – ایرنا – رییس فدراسیون والیبال گفت که چشم انداز ایران از حضور در المپیک توکیو قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر این رویداد مهم ورزش جهان است.

محمدرضا داورزنی روز سه شنبه پس از پایان برگزاری مجمع انتخابات هیات والیبال گلستان به خبرنگاران گفت: هدف مهم کادر فنی و فدراسیون، نمایش بازی های متفاوت در المپیک است و بی شک بازی ایران در مقایسه با لیگ ملت های جهان بسیار چشم‌نوازتر خواهد بود.

وی در ادامه به انتقاد فرهاد قائمی از کادرفنی برای کنارگذاشتن وی از ترکیب تیم اعزامی به المپیک اشاره کرد و گفت: بر خلاف آنچه که قائمی مدعی شده، انتخاب فهرست ۱۲ نفره تیم ملی اعزامی به ژاپن فقط بر عهده آلکنو سرمربی روس تیم ملی بود و هیچ کس دیگر دخالتی در انتخاب بازیکنان را نداشت.

رییس فدراسیون والیبال ادامه داد: آلکنو مربی بزرگ و امتحان پس داده ای است و اجازه نمی دهد کسی در امورات مهمی مانند انتخاب نهایی تیم ملی برای حضور در المپیک دخالت و تصمیم گیری کند.

داورزنی به وضعیت میرزاجانپور و قائمی اشاره کرد و گفت: این ۲ بازیکن که در لیگ ملت‌ها و اردوهای اخیر تیم ملی به دلایلی همچون مصدومیت و مشکلات شخصی حضور نداشتند، برای تشکیل تیمی منسجم از ایران برای المپیک به اردوی نهایی فراخوانده شدند اما با تشخیص آلکنو شرایط حضور در تمرینات جدید را نداشته و کنار گذاشته شدند.

وی ادامه داد: تیم ملی در برخی پست ها جمله دریافت کننده دچار مشکل بود و فکر می‌کردیم بازگشت قائمی می‌تواند این خلا را پر کند اما سرمربی تشخیص داد که این بازیکن از لحاظ فنی آمادگی مطلوبی ندارد.

داورزنی در خصوص قرارداد آلکنو گفت: این مربی تا پایان رقابت‌های المپیک توکیو با ایران قرارداد دارد و پس از آن در خصوص ادامه همکاری با وی تصمیم‌گیری خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha