پارالمپین دوومیدانی: توانایی ارتقا رکورد را دارم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش پارادوومیدانی ایران با اشاره به برنامه‌های کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون نابینایان گفت: یک سری مشکلات در مسیر تمرینات وجود دارد اما تلاش نهایی بر این است که در توکیو بهترین نتیجه ممکن کسب شود.

«امیر خسروانی» در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تشریح برنامه‌های کمیته ملی پارالمپیک برای ورزشکاران اعزامی به توکیو اظهار داشت: کمیته و فدراسیون برنامه‌هایی را در دستور کار قرار دادند که برونداد نهایی آن موفقیت در توکیو است.

وی ادامه داد: برنامه به گونه ای طراحی شده که میزان آمادگی ورزشکاران تا زمان اعزام به بالاترین سطح برسد و هم بتوانیم با شرایط آب و هوای شهر توکیو خود را تطبیق دهیم. اکنون اردو در بندر ترکمن در استان گلستان برگزار می‌شود و این اردو تا ۲۹ تیرماه ادامه دارد. 

دارنده مدال نقره بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ادامه داد: ۳۰ تیر که اردوها تمام شد ورزشکاران نابینا و کم بینا چند روز به مرخصی خواهند رفت و آخرین مرحله اردو در تهران برگزار می‌شود و تا زمان اعزام نیز ادامه دارد. مربیان و کارشناسان کمیته و فدراسیون نظارت لازم را بر اردوها دارند.

وی افزود: همچنین تاکید بر سیاست کیفی گرایی موجب شده تا ورزشکاران بیشترین تلاش ممکن را برای رسیدن به سکو داشته باشند. این موجب انگیزه خواهد شد و می‌تواند به محرکی برای موفقیت تبدیل شود. 

خسروانی این را هم گفت: آخرین رکورد من در پرش طول ۷ متر و ۲۱ سانتی متر است، تلاشم بر این است که این رکورد را تا زمان اعزام به توکیو ارتقاء دهم و با آمادگی خوبی در بازیهای پارالمپیک حضور پیدا کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha