ایران در مسابقات کشتی ساحلی فرانسه شرکت نمی‌کند

زنجان - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی ایران، گفت: با توجه به فرصت کم تمرین و آماده سازی، تیم ملی کشتی ساحلی ایران در رقابتهای جهانی فرانسه شرکت نخواهد کرد.

محمد نادری، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تیم ملی کشتی ساحلی ایران با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی طی روزهای پنجم و ششم تیر ماه جاری در انزلی، خود را برای حضور در این پیکارهای جهانی آماده می کرد، افزود: متاسفانه زمان کم باقیمانده به آغاز مسابقات جهانی فرانسه باعث شد تا تیم ایران از شرکت در این رقابت ها که قرار است ۲۶ تیر ماه جاری با حضور برترین های این رشته ورزشی جهان در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در اوزان مختلف انجام شود، صرف نظر کند.

وی اظهار داشت: پس از پایان مسابقات انتخابی تیم ملی، فقط ۱۷ روز فرصت برای انجام کارها و اعزام به رقابت های جهانی فرانسه را داشتیم که این زمان بسیار کم نیز برای آماده سازی تیم ملی کافی نبود.

نادری تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلا ورزشکاران به این بیماری منحوس و مهلک، ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، مجوز برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی را نمی داد که این باعث وقفه در خصوص انجام این رقابت ها در موعد مقرر به منظور انتخاب کشتی گیران برتر و شایسته تر و همچنین برپایی اردوهای آمادگی و آماده سازی کامل تیم ملی شد.

سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی ایران، گفت: ورزش کشتی ساحلی ایران، این بار  قصد دارد خود را برای حضور در رقابت‌های رنکینگ جهانی بزرگسالان ایتالیا و یونان که در ۱۲ و ۲۸ شهریور ماه و همچنین مسابقات جهانی رومانی در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان که ۲ مهر برگزار خواهد شد، آماده می‌شود.

نادری، افزود: هر یک از این رقابت های جهانی به مدت ۲ روز برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران تلاش دارد تا با برپایی چندین مرحله اردوی انتخابی و آمادگی، ورزشکاران شایسته تر را به منظور اعزام به مسابقات برگزیند.     

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha