استاندار قزوین: کشور با مشارکت جمعی و بسیج ظرفیت‌ها ساخته می‌شود

قزوین -ایرنا- استاندار قزوین گفت:کشور در سایه مشارکت جمعی و بسیج ظرفیت‌ها ساخته می‌شود و توفیق مضاعف با بهره گیری از تمامی استعدادها و توانمندی‌ها به دست می‌آید.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در آیین افتتاحیه شهرداری شهر قشلاق، افزود:سیاه و سفید کردن افراد بزرگترین ظلم به مردم و کشور است چون همه آحاد جامعه سرمایه های کشور محسوب می شوند.
وی گفت: اگر می خواهیم کشور ساخته شود این هدف در سایه اعتماد و تکریم و احترام به جامعه محقق می شود.
این مسوول گفت: شهرداران باید از تمامی ظرفیتها استفاده کنند و حتی به سراغ منتقدان نیز بروند و برنامه های آن را بخواهند و اخلاق های مخل توسعه را کنار بگذارند.
وی با بیان اینکه امیدواریم ارتقای قشلاق به شهر مایه خیر و برکت برای مردم بشود، افزود:موفقیت در هر کاری در سایه مشارکت جمعی محقق می شود و کار گروهی خیلی سریعتر به سرانجام خواهد رسید.
وی گفت:این فرهنگ و اقدام اگر مسیر درست خود را طی کند مایه خیر و برکت برای جامعه می شود.
جمالی پور گفت: اعضای جدید شورای سهر باید از این فرصت برای خدمت به مردم استفاده کنند چون توفیق خدمت بسیار کوتاه است و خیلی سریع از دست می رود.
وی با تشکر از زحمات استانداران، نمایندگان و مسوولان سابق و فعلی استان برای ارتقای این شهر، افزود:این کار در سایه مشارکت جمعی صورت گرفته است و افراد مختلفی در سالهای گذشته تلاش کردند که باید از زحمات آنها تشکر کنیم.
وی گفت: از شهرداران درخواست داریم که خدمتگزار صادق برای مردم باشند و از همه ظرفیت های درون شهر برای خدمتگزاری بهتر به مردم استفاده کنند.

عمران و آبادانی قشلاق سرعت می گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در این مراسم، گفت:اعتباری را برای یکی از طرح های اولویت دار این شهر با دستور استاندار تامین می کنیم و بعد از این عمران و آبادانی این شهر سرعت بیشتری می گیرد.
علی فرخزاد گفت:با توجه به برگزاری انتخابات شوراها از دفتر شهری درخواست داریم موضوع آموزش شوراهای روستایی و شهری را جدی بگیرند و در فرصت باقی مانده تا استقرار شوراها برای آموزش آنها اقدام نمایند.
وی گفت: مهمترین کار شوراها انتخاب شهردار است که باید دقت لازم را در این زمینه داشته باشند.

۲ روستای آبیک به شهر ارتقا یافته اند
فرماندار آبیک نیز در این مراسم گفت:از سه روستای استان که در سال گذشته به شهر ارتقا پیدا کردند دو شهر قشلاق و زیاران در آبیک قرار دارند.

استاندار قزوین: کشور با مشارکت جمعی و بسیج ظرفیت‌ها ساخته می‌شود
شهرام احمدپور گفت: قشلاق از روستاهایی است که مردم آن در دوران جنگ شهدای زیادی را به انقلاب و نظام تقدیم کرده اند و امروز فعالان عرصه تولید و کشاورزی هستند و بخش عمده گندم شهرستان در اراضی قشلاق تولید می شود.
وی گفت:سال ۹۶ طرح ارتقای این شهر تهیه شد اما تصویب آن در مراجع بالادستی سه سال طول کشید تا اینکه در سال گذشته دستور ارتقای آن از سوی وزارت کشور صادر شد.
رییس شورای شهر قشلاق نیز در این مراسم گفت:برای ارتقای روستای قشلاق به شهر در ۱۴ سال اخیر حدود ۳۰۰ خانه عقب نشینی کردند و طرح هادی در معابر اجرا شد.
سیدعباس حسینی افزود:خواسته مردم این است که خیابان اصلی این شهر هرچه سریعتر ساماندهی شود و بودجه ای  از ارزش افزوده برای ساختمان شهرداری قشلاق در نظر بگیرید.
شهر قشلاق با حدود چهار هزار جمعیت در ۱۳ کیلومتری  آبیک واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha