پوستر و وب‌ سایت دومین «جشنواره طب ایرانی» رونمایی شد

تهران _ایرنا_ در نخستین نشست شورای سیاستگذاری دومین جشنواره طب ایرانی، عناوین برگزیدگان هر یک از محورها مشخص و پوستر و وب‌سایت جشنواره رونمایی شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وبدا، در این نشست که با حضور حداکثری اعضای شورای سیاستگذاری دومین جشنواره طب ایرانی برگزار شد، محورهای جشنواره و شرایط حضور علاقه‌مندان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و موارد پیشنهادی برای جلب مخاطبان بیشتر و حمایت‌های مادی و معنوی سازمان‌ها و نهادهای مرتبط، توسط اعضا مطرح شد.

ارتباط نزدیک طب ایرانی با سبک زندگی و فرهنگ عمومی جامعه

دکتر نفیسه حسینی یکتا نایب ‌رییس شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل جشنواره در سال ۱۳۹۷ و برگزاری نخستین دوره آن در همدان، گفت: این جشنواره نیز همچون دوره نخست و دیگر جشنواره‌های مرتبط حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی سازمان‌ها و نهادهای مرتبط، ظرفیتی برای بروز و ظهور توانمندی‌های حوزه طب ایرانی و قدردانی از افراد زحمتکش در این حوزه است.

وی با اشاره به انتخاب دبیران کمیته‌های علمی، اجرایی و نظارت و ارزیابی جشنواره، افزود: پیشبرد اقدامات در کمیته علمی روند خوبی داشته و با زحمات دبیر و اعضای این کمیته مسیر کلی برگزاری دومین جشنواره طب ایرانی مشخص شده است.

دبیر دومین جشنواره طب ایرانی تاکید کرد: با توجه به ارتباط نزدیک طب ایرانی با سبک زندگی و فرهنگ عمومی جامعه، در این دوره از جشنواره مشارکت مردم و هنرمندان را نیز مد نظر قرار دادیم تا جشنواره‌ای فراگیر درخور مکتب غنی طب ایرانی را هم در سطح تخصصی و هم عمومی، هرچند به‌ صورت مجازی با توجه به شرایط موجود، برگزار کنیم.

وی از اطلاع‌ رسانی دقیق در خصوص شاخص‌های ارزیابی در هر یک محورها در وب‌سایت جشنواره خبر داد و افزود: جوایز درنظر گرفته ‌شده برای برگزیدگان هر بخش نیز پس از تصمیم‌گیری نهایی، اعلام می‌شود.

به گزارش ایرنا، در این نشست همچنین دکتر روجا رحیمی، دبیر کمیته علمی دومین جشنواره طب ایرانی، به شرح اقدامات انجام ‌شده در این کمیته از ابتدای شکل‌ گیری پرداخت و هر یک از اعضا نظرات خود را در خصوص روند انتخاب برگزیدگان در هر یک از محورها بیان کردند؛ در پایان نیز پوستر و وب‌سایت دومین جشنواره طب ایرانی، رونمایی شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha