اتفاقات لیگ دسته یک شایسته فوتبال نیستند

خرم‌آباد  ایرنا  سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد پس از باخت این تیم مقابل مس کرمان گفت: اتفاقاتی در لیگ دسته یک برای تیم خیبر افتاده است که شایسته فوتبال نیست و بعدها در مورد آن صحبت می کنم.

به گزارش ایرنا عبدالله ویسی پس از باخت ۲ بر صفر خیبر در جمع خبرنگاران افزود: تیم خیبر از نظر فنی تیم لایق بردن این مسابقه بود و غیرفوتبالی باختیم.

وی اظهار داشت:  از وقتی معلوم شد خیبر به لیگ برتر صعود نمی کند اتفاقاتی افتاد که شایسته و لایق من مربی نیست و بعدها آن را بازگو می کنم اما بازیکنان این تیم باغیرت و مردانه جنگیدند.

وی گفت: هشت هفته بدون باخت بودیم ولی اینکه نخواهند تیم ما رتبه بالاتری در جدول بگیرد انسانی و قابل احترام نیست اما در هر صورت برای ۲ بازی دیگر لیگ و جام حذفی مبارزه می کنیم.

ویسی با بیان اینکه داوری بازی " تابلو " بود تصریح کرد: داوری امروز یک کار مافیایی کثیف و زشت بود و می دانم منبع آن کجاست.

فرهاد کاظمی  سرمربی مس کرمان نیز به خبرنگاران گفت: تلاش و زحمات مربیان قبلی و مجموعه مدیریت مس منجر به برد امروز شد.

وی افزود: حرفی در مورد داوری ندارم ولی خیبر بازی خوب و زیبایی داشت، تیم خوب و قوی هست و برای آن در جام حذفی آرزوی موفقیت دارم.

به گزارش ایرنا دیدار خیبر خرم‌آباد و مس کرمان عصر یکشنبه از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شد که در پایان این رقابت تیم فوتبال خیبر ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد.

خیبر خرم‌آباد از ۳۱ بازی ابتدای فصل، ۱۱ برد، هشت باخت، ۱۲ تساوی، ۴۰ گل زده و ۲۲ گل خورده دارد و با ۴۵ امتیاز در رده هشتم جدول ۱۸ تیمی لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha