سرچکو کاتانتس سکان تیم ملی فوتبال عراق را رها کرد

بغداد-ایرنا- سرچکو کاتانتس سرمربی تیم ملی فوتبال عراق که پیشتر هم تهدید کرده بود اگر دستمزدش را نپردازند این تیم را رها می کند امروز به وعده خود عمل کرد.

به گزارش ایرنا، کاتانتس در ویدیویی روز یکشنبه گفت که قراردادش با عراقی ها را فسخ کرد و افزود: ۵ تا ۶ ماه دستمزدم را نگرفتم و می توانستم همان پایان ماه اول قراردادم را فسخ کنم اما به خاطر بازیکنان و به پایان رساندن مرحله دوم مقدماتی رقابت های جام جهانی ماندم.

وی افزود: به فیفا شکایت کردم و به قراردادم با عراق پایان دادم. از همه تماشاگران فوتبال عراق تشکر می کنم که در ۳ سال گذشته با ما بودند.

بعد از پایان مسابقات مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، رسانه‌های عراقی عنوان کردند که فدراسیون فوتبال این کشور با سرچکو کاتانتس قطع همکاری کرده است و حتی گزینه‌هایی را هم برای هدایت تیم ملی این کشور از جمله کارلوس کی‌روش مطرح کردند.

همچنین  برخی نشریه‌های عراقی عنوان کردند که کاتانتس به فدراسیون عراق فرصت ۱۰ روزه داده تا علاوه بر پرداخت مطالبات وی، شرایط را به حالت عادی بازگرداند چرا که در غیر این صورت به فیفا شکایت خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال عراق در آخرین دیدار خود در مسابقات انتخابی مقدماتی، با نتیجه یک بر صفر برابر ایران شکست خورد و کارش را در رده دوم و پایین تر از ایران به اتمام رساند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha