مسی: نتیجه روی اسکوربُرد راحت نوشته می‌شود اما بردن به این آسانی نیست

تهران- ایرنا- «لیونل مسی» دیدار برابر اکوآدور را جدالی سخت توصیف کرد و مدعی شد که نتیجه روی اسکوربرد با آنچه در زمین بازی رقم خورده، قابل مقایسه نبوده و اکوآدور حریف سرسختی بوده است.

به گزارش ایرنا، باوجود پیروزی سه بر صفر آرژانتین برابر اکوآدور در یک چهارم نهایی کوپا آمریکا و راهیابی به نیمه نهایی این تورنمنت، کاپیتان آلبی سلسته معتقد است که به دست آوردن این نتیجه به آسانی آنچه روی اسکوربرد ورزشگاه نقش بسته، نبوده است.

وی در خصوص این بازی گفت: بازی بسیاری دشواری بود؛ می‌دانستیم که رقیب چقدر سرسخت خواهد بود. تا قبل از به ثمر رساندن نخستین گل، یک جنگ تمام عیار داشتیم و بعد از آن بازی کمی آشفته شد با این حال مهمترین موضوع این است که به مرحله بعدی راه پیدا کردیم.

مسی افزود: برای رسیدن به فینال، به تنها یک برد دیگر نیاز داریم و امیدوارم بتوانیم این برد را به دست آوریم. سعی کردیم فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم اما در برخی زمان های بازی این کار مقدور نبود و زمین بازی کار را سخت می‌کرد. از دیدار سختی گذر کردیم. هدف ما رسیدن به جمع چهار تیم برتر بود و حالا باید کمی استراحت کنیم.

مسی سومین گل آرژانتین را در این دیدار به ثمر و مجموع گل‌های خود را تا ایجای تورنمنت به عدد چهار ساند؛ وی هم اکنون برترین گلزن کوپا آمریکای سال جاری است.

فوق ستاره تیم ملی آرژانتین ادامه داد: همواره گفته ام که دستاوردهای انفرادی، در درجه دوم اهمیت قرار داشته و ما برای هدفی دیگر اینجا جمع شده‌ایم. از مجموعه تیم بابت تلاش سخت و انرژی که می‌گذارند، سپاسگزارم؛ روزهای زیادی است که از خانواده‌هایمان دور هستیم. هدفی داریم و تنها به آن فکر می‌کنیم.

وی در خصوص شرایط مرتبط با ویروی کرونا نیز تاکید کرد: ما تنها تیمی هستیم که حباب قرنطینه را نشکسته‌ایم.

آرژانتین با این پیروزی حالا باید در نیمه نهایی در برازیلیا به مصاف کلمبیا برود. در دیگر دیدار نیمه نهایی، برزیل رقیب پرو خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha