برای کسب مدال در المپیک ۲۰۲۱ تلاش خواهم کرد

خرم‌آباد - ایرنا - ورزشکار لرستانی عضو تیم ملی کشتی آزاد گفت: برای کسب مدال در المپیک توکیو ۲۰۲۱ تمام تلاش خود را خواهم کرد و امیدوارم دل مردم را شاد کنم.

به گزارش ایرنا مرتضی قیاسی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه فدراسیون کشتی شرایط خوبی را برای تیم‌های ملی فراهم کرده است، مشکل خاصی وجود ندارد و اکنون مراحل پایانی اردوها را سپری می‌کنیم.

وی ادامه داد: نمی توان در رشته ورزشی کشتی قول مدال داد اما با این حال تمام تلاشم را به کار می‌گیرم که خوش‌رنگ‌ترین مدال را کسب کنم.

قیاسی گفت: از حریفان شناخت دارم و با کادر فنی به طور کامل آنان را آنالیز (تحلیل) خواهیم کرد بنابراین چیزی دور از انتظار نیست و با تمام توان کشتی می‌گیرم تا دل مردم کشور و استانم را شاد کنم.

وی بیان کرد: مسیر سختی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک طی کرده‌ام و قدر این فرصت را می‌دانم و از هموطنان می‌خواهم که ورزشکاران ایرانی را از دعای خیرشان بی‌نصیب نگذارند.

به گزارش ایرنا هشتم مرداد کاروان کشتی‌گیران برای حضور در المپیک عازم کشور ژاپن می شود، دهم مردادماه رقابت‌ کشتی‌گیران فرنگی و سیزدهم رقابت آزادکاران آغاز می‌شود که مرتضی قیاسی ورزشکار لرستانی در روزهای پایانی به مصاف رقیبان خواهد رفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha