چمران: فشاری بر اعضای منتخب شورای تهران برای انتخاب شهردار وجود ندارد

تهران - ایرنا- منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت که فشاری بر منتخبان مردم در این دوره از شورا، برای انتخاب شهردار آینده تهران وجود ندارد.

"مهدی چمران" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، درباره انتخاب شهردار آتی تهران و فشار بر روی منتخبان مردم، با بیان اینکه اعضای شورای شهر مسئول انتخاب شهردار تهران هستند، افزود: اعضای شورای شهر به صورت مستقل و آزاد شهردار تهران را انتخاب می کند همانطور که در قانون بر این موضوع تاکید شده است.

چمران با تاکید بر اینکه هنوز تصمیمی در خصوص شهردار تهران گرفته نشده و هر وقت تصمیمی اتخاذ شود آن را اعلام می کنیم، خاطرنشان کرد: فشاری برای انتخاب شهردار آینده تهران ندیده ام به همین دلیل بحث فشار بر اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار را قبول ندارم.  

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران درباره برگزاری جلسات کمیته انتخاب شاخص های شهردار آینده تهران هم گفت: شاخص های انتخاب شهردار در کمیته مربوطه تقریبا به اتمام رسیده و امروز اگر دوستان نظر خاصی داشته باشند، اعلام می کنند.  

وی ادامه‌داد: در غیر اینصورت وارد جزییات می شویم؛ یعنی نوع و روش انتخاب مصادیق و اینکه چند نفر باشند را امروز تعیین می کنیم.

چمران درباره تعیین زمانی مشخص برای تعیین گزینه نهایی شهرداری تهران افزود: هنوز زمان نهایی انتخاب شهردار مشخص نیست و روند تعیین گزینه نهایی بستگی به این دارد که ما چه تعداد گزینه داشته باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha