امام‌جمعه یزد: منتخبان شوراهای اسلامی شهر گرفتار غرور نشوند

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: منتخبان شوراهای اسلامی شهر مراقب باشند که گرفتار غرور نشوند و حتی با مخالفان خود با فروتنی و سعه صدر برخورد کنند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری روز شنبه در دیدار با دست اندرکاران برگزاری انتخابات و منتخبان شورای شهر یزد با  قدردانی از زحمات تمامی مسوولان افزود: همه تلاش‌ها برای حمایت از نظام اسلامی است زیرا اگر نظام اسلامی و الهی قوی شد انسان‌ها از کفر و الحاد نجات پیدا می‌کنند.

وی ادامه  داد: در این انتخابات حرکت بزرگی در مسیر نظام اسلامی شکل گرفت و همه ما به عنوان یک تکلیف و وظیفه الهی عمل کردیم و با عنایت و توجه ویژه خداوند متعال، توانستیم باز هم در مسیر تقویت نظام قدم برداریم.

امام جمعه یزد یکی از مسائل مهم در این عرصه را شناخت مسیر و کار برای خدا دانست و گفت: تلاش، جهاد، ایثار، فداکاری و جدیت ما همه باید در مسیر رضایت خدا باشد و افرادی که برای شکوه بخشیدن به انتخابات اقدام مؤثر انجام داده‌اند، نباید بعدها متوقع باشند و باید همچنان خضوع و فروتنی خود را حفظ کنند.

ناصری با بیان اینکه در حال حاضر ۲۶۰ هزار دانش آموز در استان داریم تصریح کرد: اینها جوانان و مدیران آینده هستند و باید به نحو مناسب برنامه‌ریزی شود تا برای آینده کشور تربیت شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد ادامه داد: مسیر شهدا نیز مسیر وحدت، یکپارچگی، حمایت از نظام و ولایت بود و باید تلاش کنیم در همه عرصه‌های مهم در مسیر شهدا و با تأسی از آنها قدم برداریم.

ناصری یادآور شد: اگر با هم باشیم و اتحاد داشته باشیم، خدا به ما کمک خواهد کرد و مثل سال‌های گذشته از توطئه‌ها عبور خواهیم کرد بر این اساس همه باید خواهش‌های نفسانی و خودخواهی‌ها را کنار بگذاریم و تلاش کنیم تا بتوانیم پشتوانه قوی برای رهبری، نظام و رییس‌جمهور منتخب باشیم.

وی با بیان اینکه منتخبان شورای شهر یزد همه از نیروهای انقلابی و متعهد هستند گفت: خداوند متعال در دنیا رحمان و در آخرت نسبت به خوبان رحیم است و شما نیز باید نسبت به همه بندگان خدا در همه اقشار و گروه‌ها رحمت و عطوفت داشته باشید تا نیروهای انقلابی با این شاخصه خوب شناخته شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha