تلاش برای توسعه ورزش لرستان ضروری است

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: تلاش برای توسعه و پیشرفت ورزش این استان ضروری است چراکه جوانان با استعدادی در رشته‌های مختلف فعال هستند.

به گزارش ایرنا حشمت‌الله امان الهی روز شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: باوجود سختی های شیوع ویروس کرونا سعی کردیم ورزش را به سمت فضای مجازی ببریم و توسعه رشته‌های ورزشی را در خانه امکان پذیر کنیم.

وی حمایت از ورزشکاران را یک اولویت دانست و گفت: در رشته ورزش همگانی برای اولین بار به لیگ برتر صعود کردیم و طی ۲ماه اخیر نیز بیش از ۳۰ لرستانی به تیم های ملی دعوت شده اند.

وی ادامه داد: سال‌های اخیر همواره سه لرستانی در تیم ملی فوتبال حضور داشته اند، در المپیک و پارالمپیک سهمیه داریم، مرتضی قیاسی به عنوان کشتی‌گیر و غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی لرستانی تیم ملی کشتی آزاد نیز در المپیک امسال حضور دارند.

رییس هیات کشتی لرستان نیز در این دیدار اظهار کرد: کشتی ورزش اول لرستان است که باید تلاش کنیم آن را به جایگاه واقعی برسانیم.

فرید بهرامی با بیان اینکه ورزش کشتی در دوران کرونا مورد بی مهری قرار گرفت تصریح کرد: در گذشته ۲مدال آسیایی کسب شده در کشتی ایران را محمدی سرمربی کنونی تیم ملی کسب کرده که برای لرستان و ایران یک افتخار است.

وی گفت: ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار به هیات کشتی لرستان اختصاص یافت و به ۱۱ هیات شهرستانی کمک شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha