امام‌جمعه موقت سمنان: حضور پرشور مردم در انتخابات تجلی عزت ملی است

سمنان- ایرنا- امام جمعه موقت سمنان با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات تجلی عزت ملی بود و اقتدار ملی را به رخ جهانیان کشید.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر عبدوس در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان در مصلای این شهر ابراز داشت: در  دوران شیوع کرونا، ۱۸۰ انتخابات در جهان برگزار شد و همه کارشناسان اذعان داشتند حضور مردم به دلیل شیوع کرونا در تمام کشورها کم‌رنگ بود ولی در ایران مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با شرکت پرشور در انتخابات حماسه خلق کردند.
وی با اشاره به هفتم تیر و شهادت شهید بهشتی تصریح کرد: این شخصیت بزرگ در تدوین قانون اساسی و تشکیل قوه قضائیه در تراز انقلاب اسلامی نقشی مهم ایفا کرد.
امام جمعه موقت سمنان با اشاره به عملکرد مطلوب حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در قوه قضائیه، تصریح کرد: عملکرد مطلوب در قوه قضائیه اعتماد مردم را تقویت کرد و باید این مشی تداوم یابد.
وی خاطرنشان کرد: رقیب‌های رئیس جمهوری منتخب در رخدادی نادر با حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی دیدار کردند و این نشان از منش و رضایت آحاد جامعه از روی کارآمدن وی است.
امام جمعه سمنان گفت: نوید آینده درخشان و تحول بنیادی از وعده‌های حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی است که امید است با این رویکرد شاهد بهبود شرایط باشیم.
عبدوس اظهار داشت: رویکرد رئیس جمهوری منتخب امید بخش جامعه است، چرا که گفته است آحاد جامعه مشکلات خود را به صورت صریح اعلام کنند تا برای رفع مشکلات اقدامات اساسی انجام شود.
امام جمعه موقت سمنان بیان کرد: تحریم برداشته نمی‌شود و دشمنان همواره بدخواه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به دنبال تثبیت فشار حداکثری به کشور هستند و راه حل مشکلات توجه به ظرفیت داخلی و مدیریت درون است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha