سایت جدید نمایشگاه بین‌المللی همدان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت سایت جدید نمایشگاه بین المللی در رونق اقتصادی استان همدان گفت: تاخیر و تعلل این پروژه به پایان رسیده و ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 حجت الاسلام «احمدحسین فلاحی» روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: انتقال مجموعه نمایشگاه‌های بین المللی همدان از میدان عاشورا به مکان تازه بسیار اهمیت دارد زیرا با این اقدام علاوه بر کاهش ترافیک ورودی شهر، همدان به پایلوت نمایشگاهی غرب کشور تبدیل می‌شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌ها سهم مهمی از اقتصاد کشور و هر استان دارند گفت: نمایشگاه بهترین فضا برای سرمایه گذاران و تولید کنندگان است و باید فضای فیزیکی این اماکن به تمام نیازهای این طیف پاسخ بدهد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این سایت جدید می تواند برای غرب کشور به یک مقر تبدیل شود تا با ارتباط بین تولیدکنندگان داخلی، توسعه صادرات هموارتر شود.

او تصریح کرد: استان همدان با شاخص‌های مثبت و توانمندی‌های بالقوه صنعتی، اقتصادی و تجاری زمینه مناسب برای زیرساخت‌های مورد نیاز را فراهم کرده است و تجربه های قبلی نشان می‌دهد که رویدادهای نمایشگاهی از مهمترین روش‌های بازاریابی در بین صنایع و فعالیت‌های اقتصادی است. 

حجت الاسلام فلاحی افزود: طبق پیش بینی های انجام شده انتظار می رود طی ۲ ماه آینده این پروژه به بهره برداری برسد. 

به گزارش ایرنا، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان با اجتماع چند نهاد مرتبط در سال ۱۳۷۲ تاسیس و در سال ۱۳۷۳ به بهره‌برداری رسید.

احداث سایت جدید نمایشگاهی این شهر در مساحت حدود ۹ هزار مترمربع در حاشیه فرودگاه همدان از سال ۱۳۹۴ آغاز شد و سه ساله باید به اتمام می‌رسید. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha