یک پایگاه اهدای خون در مشهد روز جمعه فعال است

مشهد- ایرنا- سازمان انتقال خون خراسان رضوی اعلام کرد با توجه به کاهش ذخایر خونی در این استان، پایگاه امام رضا (ع) در مشهد فردا (جمعه ۱۱ تیر ماه) پذیرای اهداکنندگان خون است.

در اطلاعیه روز پنجشنبه سازمان انتقال خون خراسان رضوی آمده است: پایگاه امام رضا (ع) در میدان شریعتی (تقی آباد) مشهد از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ روز جمعه آماده پذیرش داوطلبان اهدای خون خواهد بود.

در این اطلاعیه با اشاره به نیاز همیشگی به خون و مدت زمان محدود نگهداری فراورده‌های خونی، از داوطلبان مستمر اهدای خون درخواست شده است اهدای خون را منوط به ایام خاص و مناسبتی ننموده و در طول سال این معروف پسندیده را در فعالیتهای روزانه و اجتماعی خود بگنجانند. 

روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی در این اطلاعیه ضمن پوزش از داوطلبانی که ممکن است به دلیل کمبود منابع مختلف در پایگاه‌ها موفق به اهدای خون نشده یا مدتی در انتظار نوبت بمانند، از شهروندان خواسته است مجموعه عام المنفعه انتقال خون استان را بیش از پیش در خدمت رسانی  یاری رسانند.

هم‌اکنون ۱۳ پایگاه و مرکز اهدای خون در استان خراسان رضوی دایر است که ۶ مرکز آن در مشهد، پنج پایگاه در شهرستانهای سبزوار، نیشابور، تربت‌حیدریه، گناباد و قوچان و ۲ مرکز نیز در شهرستانهای کاشمر و تربت‌جام است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha