روابط تجاری استان زنجان با ارمنستان گسترش می‌یابد

زنجان - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان، گفت: در راستای توسعه مناسبات تجاری، برنامه ریزی و اقدمات لازم برای توسعه روابط تجاری استان با کشور ارمنستان انجام می‌شود.

علی یگانه‌فرد شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران از سفر سفیر ارمنستان، در راستای گسترش روابط تجاری فی‌مابین، به استان زنجان خبر داد و گفت: "آرتاشس تومانیان" سفیر جمهوری ارمنستان در ایران، اواخر تیرماه امسال، در سفری یک روزه  برای ارزیابی ظرفیت تجاری و اقتصادی و دیدار با فعالان اقتصادی استان، به زنجان سفر می‌کند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان،با بیان اینکه، در این سفر، برنامه‌های مختلفی از جمله، نشست با فعالان اقتصادی و بخش خصوصی استان زنجان، با هدف گسترش روابط تجاری از جمله با قفقاز و ناحیه اوراسیا، برنامه ریزی شده است، افزود: این سفر ذیل نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان در راستای گسترش روابط تجاری دو طرف صورت می گیرد.

وی، افزایش سطح مبادلات تجاری، اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری از ۲ طرف، بازدید از ظرفیتهای اقتصادی استان زنجان و کشور ارمنستان و زمینه های مشترک همکاری ۲ طرف را از اهداف و محورهای این سفر عنوان کرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده و به همت اتاق بازرگانی زنجان، به زودی یک هیات تجاری اقتصادی از استان زنجان نیز، به کشور ارمنستان سفر می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha