سلطانی‌فر: در بحث پاداش رضایت رشته‌های تیمی پارالمپیک را جلب می‌کنیم

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان عصر امروز (چهارشنبه) در بازدید از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین گفت: برای جلب رضایت رشته‌های تیمی حاضر در المپیک و پارالمپیک توکیو از حیث پاداش، شرایط را فراهم خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی‌فر در جریان این بازدید به اردوی تیم والیبال نشسته و پاراتیراندازی نیز رفت.

اردوی آماده‌سازی تیم والیبال نشسته مردان و همچنین پاراتیراندازی ایران برای حضور در پارالمپیک توکیو در محل فدراسیون در حال برگزاری است.

مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش، هادی رضایی سرپرست کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک توکیو، سیدمحمد شروین اسبقیان رییس فدراسیون و جمعی دیگر از مسوولان ورزش نیز سلطانی‌فر را همراهی می‌کردند.

در جریان این بازدید سیدمحمد شروین اسبقیان رییس فدراسیون و هادی رضایی سرمربی والیبال نشسته گزارشی از عملکرد تیم به وزیر ورزش ارائه کردند. 

اسبقیان با تشکر از حمایت‌های وزیر ورزش گفت: حمایت های این وزارتخانه در گذشته بوده و اکنون نیز ادامه دارد و این موجب اعتماد به نفس ورزشکاران خواهد شد.

همچنین در این دیدار ملی پوشان مسائلی را مطرح کردند و خواستار افزایش میزان پاداش تیمی مدال آوران پارالمپیکی شدند.

وزیر ورزش در بازدید از اردوی تیم والیبال نشسته گفت: این تیم همیشه افتخار آفرین بوده و امیدوارم این حضور در این پارالمپیک هم ادامه داشته باشد. تمام شرایط هم برای المپیک و هم برای پارالمپیک فراهم است. امیدوارم این اقدامات در نهایت به اهتزاز پرچم ایران در این آوردگاه بزرگ منتهی شود. 

سلطانی‌فر در زمینه پاداش تیمی نیز گفت: شرایطی فراهم خواهیم کرد که مورد رضایت رشته های تیمی باشد. ما به‌دنبال تکرار موفقیت‌های دوره‌های گذشته هستیم و برای رسیدن به این موفقیت از سال چند سال پیش برنامه داشتیم و برای المپیک و پارالمپیک توکیو نیز دنبال ثمره این برنامه هستیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین از اردوی تیم ملی پاراتیراندازی دیدار کرد. 

در این بازدی همچنین با اهدایی لوحی از ساره جوانمردی دارنده دو مدال طلای پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو تقدیر به عمل آمد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha