۲۰ میلیارد ریال بودجه به پروژه‌های شهری زرندیه اختصاص می‌یابد

ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی از اختصاص حدود ۲۰ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری‌های خرقان، زاویه و پرندک برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خبر داد.

به گزارش ایرنا، «سید علی آقازاده» روز چهارشنبه در پایان سفر به شهرستان زرندیه و افتتاح چند پروژه عمران شهری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سفر امروز از شهرداری خرقان، زاویه و پرندک و پروژه‌های عمرانی شهری بازدید شد.

وی افزود بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های نیمه تمام شهرداری رازقان با یک دستگاه خودرو ویژه خدمات شهری تخصیص دادیم  و برای تکمیل ساختمان بخشداری نیز پنج میلیارد ریال بودجه به شهرداری خرقان اختصاص می‌یابد.

به گفته استاندار مرکزی، حمایت از پروژه‌های شهری در دستور کار است و ۶ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ورودی شهر پرندک به عنوان پیشانی استان مرکزی در نظر گرفته می‌شود.

آقازاده عنوان کرد: در سفر به زرندیه از یک واحد تولیدی موفق بازدید شد که فاز دوم این شرکت در مساحت ۲۰ هزار مترمربعی در حال احداث است و تنوع محصولات آن نیز سطح وسیع‌تری خواهد داشت.

وی گفت: تولیدات این شرکت به ۲۰ کشور اروپایی، آفریقایی و آمریکایی صادر می‌شود در حالی که سال گذشته یکی از فازهای تولیدی این شرکت به فرمان مقام معظم رهبری فعال شده و مصداق بارز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

استاندار مرکزی همچنین در این سفر از پروژه ورودی شهر پرندک بازدید کرد و ابراز امیدواری کرد که با تخصیص بودجه، این پروژه تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر به بهره‌برداری برسد.

 ۲۰ میلیارد ریال بودجه به پروژه‌های شهری زرندیه اختصاص می‌یابد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha