اجرای موسیقی فیلم‌های دلشدگان و مادر در ارکستر ملی ایران

تهران- ایرنا- در نخستین اجرای ارکستر ملّی ایران در سال جدید، موسیقی فیلم‌های «دلشدگان» به آهنگسازی استاد حسین علیزاده و «مادر» به آهنگسازی و رهبری ارسلان کامکار اجرا می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد رودکی، در اولین اجرای ارکستر ملّی ایران در سال جدید و در بخش نخست این برنامه، گروه سازهای ایرانی، موسیقی فیلم‌ دلشدگان به آهنگسازی حسین علیزاده را اجرا می‌کند.

 در بخش دوّم، ارکستر ملّی ایران با ترکیب کامل نوازندگان، اجرای موسیقی فیلم مادر به آهنگسازی و رهبری ارسلان کامکار را به مخاطبان خود تقدیم می‌کند.

این برنامه که بنا بود در تاریخ ۲۶ خرداد اجرا شود، به‌ رغم آمادگی ارکستر، به دلیل محدودیت‌هایی که برای پلت‌فرم‌های پخش آنلاین به وجود آمد، به تاریخ جمعه ۱۱ تیر موکول شد.

با تصمیم شورای هنری ارکستر، به منظور ارایه مطلوب‌تر این اجرا همچنین نمایش بهتر هنر نوازندگان ارکستر، این کنسرت به شکل آفلاین در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

بر این اساس، کنسرت شب موسیقی فیلم‌ ارکستر ملی ایران از ساعت ۲۱ روز جمعه ۱۸ تیرماه از طریق سایت اینترنتی بنیاد رودکی به نشانی www.bonyadroudaki.com، اینستاگرام هفدانگ و اینستاگرام بنیاد رودکی در دسترس علاقه‌مندان است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha