بازشماری دوباره آرا تغییری در نتایج شورای شهر قصرشیرین ایجاد نکرد

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: شمارش دوباره تمامی صندوق های آرای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی این شهر با حضور اعضای هیات‌های اجرایی و نظارت انجام شد و تغییری در نتیجه نهایی حاصل نشد.

«مرادعلی تاتار» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی رسیدگی به شکایات تعدادی از کاندیداهای شورای اسلامی شهر قصرشیرین آرای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بازشماری شد که تغییری در نتایج آرا صورت نگرفت.

وی اضافه کرد: ۳۵ درصد از صندوق های آرای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قصرشیرین پیش تر نیز هفته گذشته بازشماری شد که هیچ تغییری در نتیجه انتخابات و ترکیب اعضای اصلی و علی البدل ایجاد نکرد.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: کاندیداهای معترض خواستار شمارش تمامی صندوق ها بودند و این موضوع با حضور هیات اجرایی و نظارت انجام گرفت و ۱۶ صندوق شهری ششمین دوره انتخابات بازشماری شد که بازهم تغییری در ترکیب اعضا ایجاد نشد و آرا نیز هیچ تغییری نکرد.

تاتار ادامه داد: نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر قصرشیرین توسط هیات های اجرای، هیات نظارت و هیات بازرسی بدون تغییر در نتایج کلی آرا و جایگاه منتخبین تایید شد.

وی اضافه کرد: مردم قصرشیرین در انتخابات ۲۸ خرداد مشارکت ۶۴ درصدی داشتند و با حضور گسترده بار دیگر در لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی دشمن را زمین گیر و ناکام کردند.

فرماندار قصرشیرین گفت: در این دوره از انتخابات از مجموع ۱۸ هزار و ۶۰۰ تعرفه رای که به شعبه‌های اخذ رای (شورای شهر) تحویل شد در مجموع برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر ۹ هزار و ۵۱۵ برگ رای ماخوذه صحیح و غیرصحیح در صندوق‌ها ریخته شد.

وی با بیان اینکه رقابت در این دوره شورای شهر قصرشیرین میان ۲۳ نفر بود، گفت: از مجموع ۹ هزار و ۵۱۵ تعرفه رای ماخوذه صحیح و غیر صحیح، ۹ هزار و ۳۰۳ رای صحیح و قابل شمارش بود.

فرماندار قصرشیرین گفت: در این دوره از انتخابات روح اله مرادی با ۲ هزار و ۴۸۰ رای،  کیوان عزیزی با ۲ هزار و ۳۰۶ رای، فرشید راستین با ۲ هزار و ۱۷۹رای، جواد مهران فر با یک هزار و ۸۵۱ رای، فرزاد قنبری جگرلویی با یک هزار و ۶۵۹ رای به عنوان اعضای اصلی و حمید شادمان با یک هزار و ۴۳۳ رای، اسداله رضایی زاده با یک هزار و ۱۱۹ رای و علی خدا مرادی با یک هزار و ۸۵ رای  به عنوان سه عضو علی البدل با رای مردم انتخاب شدند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه برگزار شد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha