بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام تا پایان دولت تکمیل می شود

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: طبق هماهنگی انجام شده با پیمانکار، بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام تا پایان دولت تکمیل می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی روز سه شنبه در نشست تکمیل زیرساخت‌های بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام اظهار داشت: طبق گفته وزیر بهداشت این بیمارستان باید تا پایان دولت به بهره‌برداری برسد و بر اساس پیشرفت های فیزیکی ساختمان این پروژه با افزایش اکیپ ها و سرعت بخشیدن به اقدامات، به زمانبندی تعیین شده خواهد رسید و در خصوص زیرساخت های این پروژه نیز پیگیری‌های لازم انجام شده است.

 وی با اشاره به تکمیل زیرساخت ها و نیازهای خدماتی بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام تا پایان دولت تاکید کرد: خدماتی نظیر برق، آب و گاز این پروژه در دست اجراست و در خصوص برق رسانی به این پروژه نیز پیگیری های لازم انجام شده است.

کرمی ابراز امیدواری کرد: در موعد مقرر برق این پروژه به صورت پایدار تامین خواهد شد و همچنین گازرسانی به این پروژه نیز تکمیل شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام در خصوص تامین آب بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام نیز گفت: پیگیری های لازم برای تامین آب پایدار این پروژه انجام و قول‌های مساعد برای لوله گذاری و تاسیسات مورد نیاز برای آبرسانی به این پروژه داده شده است.

وی در خصوص مسیر دسترسی به بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام نیز بیان داشت: پیگیری ها و اقدامات لازم برای اجرای جاده دسترسی به این بیمارستان در حال انجام است و چند مشکل نظیر جابجایی لوله آب و همچنین  وجود معارضان وجود دارد که با رایزنی درصدد رفع این موانع هستیم.

کرمی تاکید کرد: برای راه دسترسی به این پروژه بهسازی و آسفالت جاده موجود نیز باید بسرعت تکمیل شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha