قائمیان: تئاتر ما نیازمند هنرمندان جوان و تازه‌نفس است

تهران- ایرنا- بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون با تاکید بر توجه مسئولان به هنرمندان استان‌ها گفت: تئاتر ما نیازمند هنرمندان جوان و تازه‌نفس است.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از تئاتر شهر، اجرای نمایش تن ها به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی شامگاه دوشنبه (هفتم تیر) با حضور ابراهیم گله‌دارزاده رییس تئاترشهر و فرهاد قائمیان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در تالار سایه این مجموعه آغاز شد. 

قائمیان پس از تماشای این نمایش گفت: امشب یک تئاتر خوب دیدم و از این بابت خوشحالم. البته آثار علیرضا معروفی را به عنوان نویسنده و کارگردان از سال‌ها قبل دیده‌ام و می‌شناسم، معروفی در نمایش شکم یک جهش بزرگ داشت و امشب در تن‌ها نشان داد به شیوه اجرایی خاص خودش در نمایش رسیده است. ضمن اینکه نوع نگاه معروفی به دفاع مقدس و روایتش خلاقانه و بدون شعار است. 

وی با قدردانی از توانمندی بازیگران این اثر نمایشی افزود: این اجرای بی‌نقص نشان از تلاش در مسیر درست دارد که با خلاقیت کارگردان به شیوه‌ای جذاب، نمایشی شده است.

قائمیان: تئاتر ما نیازمند هنرمندان جوان و تازه‌نفس است

آموزش و هدایت هنرمندان جوان به شکوفایی تئاتر و هنر ایران می‌انجامد

قائمیان تصریح کرد: تئاتر ما نیازمند هنرمندان جوان و تازه نفس است و گروه نمایش تن ها یکی از  مجموعه های تازه نفس تئاتر ماست که از استان البرز اجرای خود را در تئاتر شهر پیش روی مخاطبان قرار داده است. مسئولان باید به هنرمندان استان‌ها که با حداقل امکانات فعالیت و تلاش می‌کنند، توجه ویژه داشته باشند. استعدادهایی که با هدایت درست و آموزش صحیح می‌توانند شکوفا شده و آینده تئاتر کشور را بسازند.

وی با ابراز خرسندی از اجرای این اثر نمایشی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر گفت: خیلی خوب است در مجموعه‌ای مثل تئاتر شهر به این گروه امکان اجرا و کسب تجربه‌ای ارزشمند داده شده است. امیدوارم  امکانی مهیا شود که هنرمندان فعال همه‌ شهرستان‌ها بتوانند هم برای اجرا به تهران بیایند و هم در شهر خودشان سالنی استاندارد داشته باشند تا  با اجراهایی تائیرگذار، تئاتر را درشهرشان رونق بدهند و برای سایر جوانان هنرمند نیز ایجاد انگیزه کنند.

نمایش تن ها به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی و بازی فرزاد  تجلی، امیررضا حشمی پور، محمد جواد حشمی پور، امیر ارسلان خالویی، فردین شاه حسینی، هادی شیخ الاسلامی ،حسین عارف، آرمان میرزایی، حامد نساج بخارایی و محمد نیازی هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۱۸:۴۵ در تالار سایه تئاتر شهر میزبان تماشاگران خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha