معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور از سه واحد صنعتی اراک بازدید کرد

اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور و قائم مقام رئیس ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید با هدف بررسی وضعیت صنایع و واحدهای تولیدی استان مرکزی روز سه‌شنبه در سفر به این استان از سه واحد صنعتی اراک بازدید کرد.

به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور در معیت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی از واحدهای صنعتی تکلان، جوش و برش کارا و شرکت آونگان بازدید و در جریان مشکلات این واحدهای تولیدی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در حاشیه این بازدید گفت: پرداخت مطالبات قطعه سازان خودرو، تامین مواد اولیه، تامین بیمه اجتماعی کارگران، دریافت تسهیلات و  رفع قطعی برق از جمله مطالبات مدیران و کارگران واحدهای صنعتی اراک بود.

«بابک دین پرست» افزود: در بازدید از واحدهای صنعتی ساوه، زرندیه و اراک مشکلاتی عنوان شد که در نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی طرح موضوع خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی نیز در این بازدید گفت: ۱۳۰ واحد صنعتی و ۷۵ واحد معدنی استان مرکزی در ۲ سال اخیر احیا شده است.

«سعید فرخی» افزود: یک هزار و ۳۰۰ اشتغال جدید با احیای این واحدها در استان مرکزی فراهم شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور در جریان سفر یک‌روزه خود به استان مرکزی، ضمن بازدید از برخی واحدهای تولیدی ساوه و زرندیه در نشست مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی در اراک نیز شرکت می‌کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha