ورزشکار زنجان به اردوی تیم ملی پاراتیراندازی اعزام شد

زنجان - ایرنا - مسوؤل روابط عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولیان استان زنجان، گفت: رقیه شجاعی از ورزشکاران عنوان دار ایران و این استان، عازم شانزدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی پاراتیراندازی جانبازان و معلولان شد.

فرشید استجلو، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی که روز گذشته مرحله پذیرش آن بود تا ۲۱ تیر ماه جاری در کمپ تیم های ملی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلوان ایران در تهران، برگزار می شود.

وی اظهار داشت: این اردو به سرمربیگری حسین امیری و مربیگری زینب آقاعلی اکبری برگزار می‌شود و محمدمهدی باقری نیز به عنوان مهندس سلاح، مهمات و تجهیزات ملی پوشان را هدایت و همراهی می‌کند و فاطمه دادمرزی نیز به عنوان سرپرست حضور دارد.

استجلو، تصریح کرد: ساره جوانمردی و سمیرا ارم از استان فارس و رقیه شجاعی نیز از استان زنجان،  ملی پوشان حاضر در این مرحله از اردو هستند که زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

مسوؤل روابط عمومی هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان زنجان، گفت: شجاعی از ورزشکاران ملی پوش و قهرمان زنجانی فعال در رشته تیراندازی با تفنگ بادی خود را با حضور در این اردوی آمادگی برای بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می‌کند.

استجلو، افزود: این ورزشکار توانمند و صاحب نام زنجان در مسابقات جهانی قهرمانی جانبازان و معلولان جهان که از ۱۶ تا ۲۸ مهر ماه سال ۹۸ در سیدنی استرالیا برگزار شد موفق به کسب سهمیه به منظور شرکت در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha