امباپه: خوابم نمی‌برد

تهران- ایرنا- ستاره تیم ملی فرانسه پس از هدر دادن پنالتی پنجم تیمش مقابل سوئیس گفت: خوابیدن برای من در این لحظه بسیار دشوار خواهد بود اما متاسفانه این فراز و نشیب‌های ورزش است که من آن‌ها را خیلی دوست دارم.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فرانسه شب گذشته در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات یورو ۲۰۲۰ مقابل سوئیس قار گرفت و در عین ناباوری در ضربات پنالتی شکست خود تا شگفتی دیگر در این تورنمنت رقم بخورد. 

پنالتی آخر و پنج تیم ملی فرانسه به «کیلیان امباپه» رسید و او نتوانست این ضربه را تبدیل به گل کند تا تیم قهرمان جهان وداع زودهنگامی با یورو ۲۰۲۰ داشته باشد. 

او پس از این دیدار در صفحه رسمی خود در فضای مجازی نوشت: بازگشت به قبل خیلی سخت است. ناراحتی پس از حذف تیم بسیار زیاد است. ما نتوانستیم به هدف خود برسیم. برای از دست دادن پنالتی متاسفم. من می‌خواستم به تیم کمک کنم اما نشد. 

وی در ادامه نوشت: خوابیدن برای من در این لحظه بسیار دشوار خواهد بود اما متاسفانه این فراز و نشیب‌های ورزش است که من آن‌ها را خیلی دوست دارم. می‌دانم که شما هواداران ناامید شدید اما می‌خواهم از شما برای حمایتتان تشکر کنم. 

ستاره ۲۲ ساله تیم ملی فرانسه در پایان نوشت: مهم‌ترین چیز این است که برای رویدادهای بعدی قوی‌تر شویم. تبریک و آرزوی موفقیت برای سوئیس.        

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha