یک‌هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: یک‌هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات بهار امسال توسط این بانک در استان پرداخت شده است.

«علی وفایی» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: این میزان تسهیلات در قالب ۷۰۰ پرونده به متقاضیان پرداخت شده است.

وی بیان کرد:  حمایت حداکثری از تولید، پشتیبانی عملی از تولیدکنندگان و کارآفرینان از مهمترین راهبردهای این بانک برای اعطای تسهیلات در سال جاری است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی ادامه داد: افزایش سطح تعامل و هم‌افزایی با فعالان بخش تعاون در راستای رویکرد ایجاد زنجیره خلق ارزش و همچنین افزایش رضایت مشتریان و ذینفعان از طریق روان‌سازی فرآیندهای اجرایی از مهم‌ترین اهداف امسال است.

وفایی اظهار داشت: مدیریت شعب این بانک در استان مرکزی بهار امسال در مقایسه با مدیریت‌ شعب سراسر کشور ارتقای درجه داشته که این مهم موجب افزایش اختیارات و زمینه بهبود کیفیت و کمیت ارایه خدمات به مشتریان است.

وی یادآور شد: پرداخت تسهیلات و تعهدات این بانک در سال گذشته رشد ۲ برابری داشته است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی، رقم ارایه تسهیلات و تعهدات این بانک را در سال گذشته بالغ‌ بر ۱۱ هزار میلیارد ریال عنوان کرد.

وفایی تصریح کرد: این میزان تسهیلات در قالب ۶ هزار پرونده به شرکت‌های تعاونی و سایر شخصیت‌های حقیقی و حقوقی پرداخت شد.

وی عنوان کرد: بیش از ۷۰ درصد از تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون استان مرکزی پارسال به بخش تعاون بوده است و اعتبارات ابلاغی برای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، نهادهای حمایتی (کمیته امداد و بهزیستی) به‌ صورت کامل پرداخت شد و عملکرد در این حوزه به ۱۰۰ درصد رسید.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی با بیان اینکه عملکرد این بانک در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ۹۰ درصد است، گفت: با مشارکت بانک توسعه تعاون پروژه‌های متعددی در استان در حال تکمیل شدن است که با بهره‌برداری از این طرح‌ها گام جدیدی در توسعه بخش تعاون و ایجاد اشتغال پایدار برداشته می‌شود.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha