ورزشگاه‌های همدان برای توسعه ورزش همگانی در اختیار مردم قرار گیرند

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: ورزشگاه‌ها و فضاهای ورزشی موجود در این استان برای توسعه ورزش‌های همگانی در بین آحاد جامعه، باید در اختیار مردم قرار گیرد.

به گزارش ایرنا حمید سیفی روز دوشنبه در نشست هم‌اندیشی و بررسی موانع توسعه ورزش و جوانان شهر مریانج اظهار داشت: ورزش صبحگاهی جزو رشته‌های مهم در سبد زندگی خانواده‌ها به شمار می‌رود که باید بسترهای لازم برای ترویج این ورزش در بین آن‌ها را فراهم سازیم.

وی اضافه کرد: در اختیار گذاشتن ظرفیت‌های ورزشی برای عموم مردم یکی از اهداف اصلی دستگاه ورزش استان است و درصدد هستیم ورزش همگانی به خصوص صبحگاهی را در بین آحاد جامعه ترویج بدهیم.

سیفی خاطرنشان کرد: برهمین اساس باید زمینه برگزاری ورزش صبحگاهی در مجموعه شهید حاجی‌بابایی مریانج فراهم شود چرا که شهروندان این شهر حق دارند از فضای ورزشی ایجاد شده بهره مند باشند.

وی بیان کرد: فراهم‌کردن زیرساخت‌های ورزشی وظیفه اصلی اداره کل ورزش و جوانان است و برهمین اساس با هم‌افزایی مدیران شهر مریانج و همکاری مجمع نمایندگان استان به خصوص نمایندگان شهرستان همدان زمینه احداث زمین چمن مصنوعی ویژه جوانان این شهر را فراهم می‌کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از شهرداری مریانج خواست نسبت به مکان‌یابی و شناسایی فضای موردنیاز جهت احداث زمین چمن مصنوعی همکاری لازم را داشته باشد.

سیفی با بیان اینکه مریانج می‌تواند پایگاهی برای حضور تیم‌های ملی و بین‌المللی باشد، گفت: مجموعه ورزش و جوانان مریانج باید با ایجاد یک ساختار درست و همچنین بررسی نقاط ضعف و قوت به توسعه هرچه بهتر ورزش کمک کند.
در این نشست مشکلات ورزش مریانج مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha