عزیزی خادم: برنامه‌های زیادی برای رشد فوتسال خواهیم داشت

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال گفت: فوتسال برای ما در فدراسیون از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل حتما برنامه‌های زیادی برای رشد این رشته و پشتوانه سازی برای آینده فوتسال کشور در دستور کار خواهیم داشت.

به گزارش ایرنا، شهاب‌الدین عزیزی خادم جلسه‌ای با حسین طیبی ستاره تیم ملی فوتسال و تیم بنفیکا پرتغال برگزار کرد و برای دقایقی درباره حمایت از تیم ملی فوتسال در آستانه جام جهانی بحث و تبادل نظر شد.

حسین طیبی که به تازگی با پایان مسابقات تیم باشگاهی‌اش به ایران برگشته بعد از پشت سر گذاشتن چند روز استراحت قرار است به اردوی تیم ملی هم اضافه شود. او در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال درخواست کرد که مانند تیم ملی فوتبال در مسابقات انتخابی جام جهانی، حمایت ویژه‌ای از تیم ملی در آستانه جام جهانی داشته باشد و برخلاف دوره‌های گذشته فاصله‌ زیادی بین ملی‌پوشان با مدیران فوتبال کشور وجود نداشته باشد.

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم نیز با اطمینان دادن به وی، اظهار داشت: مشکلات بسیار زیادی از گذشته وجود داشته ولی نگاه ما به هیچ وجه بی توجهی و ادامه روند قبل نیست. ما تمام تلاش و همت خود را به کار می‌گیریم که بازیکنان و مربیان تیم ملی فوتسال بدون هیچ گونه دغدغه‌ای و با آرامش کامل آماده حضور در مسابقات جام جهانی شوند. قطعا همواره کنار تمام تیم‌های ملی خواهیم بود و هر جایی که لازم باشد حتما شخصا برای انجام کارها و اجرایی شدن خواسته‌های شما عزیزان حضور پیدا می‌کنم.

وی افزود: فوتسال برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل حتما برنامه‌های زیادی برای رشد این رشته و پشتوانه سازی برای آینده فوتسال کشور در دستور کار خواهیم داشت. همه باید کمک کنیم که قدم های بزرگ‌تری نسبت به گذشته در فوتسال برداشته شود.

در پایان این نشست، حسین طیبی پیراهن شماره ۱۵ تیم باشگاهی‌اش را به رئیس فدراسیون فوتبال به یادگار اهدا کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha