آغاز فراخوان ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر

تهران- ایرنا- ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و همچنین شناسایی کارآفرینان موفق و معرفی آنها به جامعه به عنوان الگو آغاز شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، با عنایت به عضویت وزارت ورزش و جوانان در شورای سیاستگذاری جشنواره کارآفرینان برتر و بر اساس اعلام معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در کشور و همچنین شناسایی کارآفرینان موفق و معرفی آنها به جامعه به عنوان الگو، از اول تیرماه جاری آغاز شده و تا دهم مرداد ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

بدین منظور، از تمامی کارآفرینان دعوت می شود تا در مهلت مقرر، با مراجعه به وبگاه karafarinanebaeertar.ir یا karafarinanebaeertar.mcls.ir فرآیند ثبت نام در این جشنواره را تکمیل کنند.

نشانی و شماره تماس با دبیرخانه جشنواره ملی کارآفرینان برتر تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی - طبقه هشتم - دفتر توسعه کارآفرینی، تلفن ۶۴۴۹۲۷۵۱ – ۶۴۴۹۲۶۶۵ -  ۶۶۵۸۰۱۲۷ //کدپستی: ۱۴۵۷۹۹۴۸۶۱ //دور نگار: ۶۶۵۸۰۰۸۲ است.

1352

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha