بررسی درخواست‌های نجومی برای تمدید قراردادها در هیات مدیره پرسپولیس

تهران- ایرنا- قرار است در نشست بعدی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درخواست‌های نجومی برخی بازیکنان برای تمدید قرارداد مورد بحث قرار بگیرد.

به گزارش ایرنا، در حالی که به روزهای پایانی لیگ برتر نزدیک می‌شویم، مسوولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا پیش از پایان بازی‌ها قرارداد بازیکنانی که در پایان فصل قراردادشان به اتمام می رسد را تمدید کنند تا در پایان فصل حواس باشگاه تنها معطوف به جذب بازیکنان جدید و تقویت تیم کنند.

این در حالی است که احمد نوراللهی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که صحبت از انتقال آنها به لیگ ستارگان قطر مطرح شده است، پیشنهادات نجومی را برای تمدید قرارداد به باشگاه ارائه دادند مبالغی که آنها را از پرسپولیس دور خواهد کرد.

 با این وجود این پیشنهادات قرار است در نشست بعدی هیات مدیره باشگاه مطرح شود و مورد بحث و بررسی قرار بگیرد تا در مورد آن تصمیم گیری شود.

خبر دیگر در مورد تمدید قرارداد ها این است که گفته می شود برخی بازیکنان که یک فصل دیگر با تیم قرارداد دارند هم برای تمدید قراردادشان اعلام آمادگی کردند اما اولویت باشگاه برای تمدید قرارداد افرادی هستند که قراردادشان به پایان خواهند رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha