بازدید رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه از ندامتگاه زنان تهران

تهران - ایرنا - رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه به همراه جمعی از قضات شعبات مختلف استان تهران با حضور در ندامتگاه زنان، دستورات لازم را برای پیگیری مشکلات قضایی آنان صادر کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره‌کل زندان‌های استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین علی عبدالهی همزمان با هفته قوه قضاییه در بازدید از ندامتگاه زنان استان تهران اظهار داشت: در راستای صیانت از حقوق بانوان، باید شرایطی فراهم آید تا از بروز گرفتاری‌هایی که موجب مجازات زندان برای این افراد می شود، پیشگیری شود.

وی ادامه داد: بازدید از ندامتگاه زنان استان تهران، در زمینه صیانت از حقوق زندانی و امور قضایی اطلاعات جدیدی در اختیارمان قرار داد و گزارش امروز محضر رئیس قوه قضاییه ارائه خواهد شد.

معاون رئیس قوه قضاییه اظهارداشت: امید است در دستگاه عدلیه توفیق داشته باشیم تا در راستای حفظ موازین قانونی و شرعی مددجویان زن، بیش از گذشته اقدامات مقتضی و وظایف قضایی را به عمل آوریم.

عبدالهی ضمن ارزیابی مثبت از شرایط نگهداری و فعالیت های بخش های مختلف ندامتگاه زنان گفت: اقدامات بسیار خوب و زحمات بی شائبه‌ای در ندامتگاه زنان صورت گرفته که از مدیرکل زندان های استان تهران، مدیر ندامتگاه و همکارانشان قدردانی آرزوی توفیق روزافزون برای آنها دارم.

رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه در این بازدید، به مناسبت هفته قوه قضاییه و پاسداشت تلاش‌های کارکنان این عرصه که سهم بیشتری در حل مشکلات قضایی مددجویان داشتند، از برخی سرپرستان، قضات، دادیاران و بازپرسان نمونه استان تهران قدردانی کرد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha