۱۰ تیر ۱۴۰۰،‏ ۷:۰۷
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84385649
۰ نفر

برچسب‌ها

زنجان فاقد زمین برای تمرین کشتی ساحلی است

زنجان - ایرنا - رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: این استان فاقد زمین برای تمرین کشتی گیران علاقه مند به این رشته ورزشی است.

عباس محمدی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: فقط یک زمین تمرینی در مجموعه ورزشی شهرک پونک زنجان که متعلق به بخش خصوصی است وجود دارد که این زمین نیز برای انجام تمرینات کشتی گیران ساحلی زنجان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، آماده نبود.

وی اظهار داشت: این هیات برای مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۴۰۱ باید برنامه ریزی لازم در خصوص جلب و جذب کشتی گیران علاقه مند و انجام تمرینات را داشته باشد تا بتواند در مصاف با حریفان به نتیجه خوب برسد.

محمدی به نتیجه کسب شده از سوی ۱۲ کشتی گیر اعزامی زنجان به مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی که طی روزهای ۵ و ۶ تیر ماه جاری به میزبانی "انزلی" برگزار شد، اشاره کرد و افزود: در این رقابت ها، نتیجه کشتی، کشتی گیران اعزامی زنجان که بدون تمرینی در آن شرکت داشتند در مجموع راضی کننده بود.

وی، تصریح کرد: محمدامین حسنی در وزن ۸۰ کیلوگرم جوانان و دانیال نظری در وزن ۹۰+ کیلوگرم بزرگسالان در جایگاه چهارم این مسابقات قرار گرفتند که این نشان از ظرفیت، پتانسیل و توانمندی، کشتی گیران زنجانی در این رشته ورزشی است که نویدبخش آینده روشن در کشتی ساحلی این استان است.  

به گزارش ایرنا، در رده سنی نوجوانان، مهدی قاسمی در وزن ۶۰ کیلوگرم، مهدی عابدی و مهدی قاسمی در وزن ۷۰ کیلوگرم و رضا رزاقی در وزن ۸۰ کیلوگرم، در رده جوانان در وزن ۷۰ کیلوگرم امیر حسین کثیرلو، وزن ۸۰ کیلوگرم محمدامین حسنی و وزن ۹۰+ کیلوگرم محمدرضا داداشی و علیرضا پیری و در رده سنی بزرگسالان نیز در وزن ۷۰ کیلوگرم میثم حیدری، وزن ۸۰ کیلوگرم امین صمدی، وزن ۹۰ کیلوگرم پژمان حیدری و وزن ۹۰+ کیلوگرم دانیال نظری، ترکیب تیم اعزامی از زنجان به این مسابقات را تشکیل می داد.

وحید درامی مقدم و علی اوسط بدرلو به عنوان مربی و محمدرضا خادم پیر نیز به عنوان سرپرست، تیم اعزامی از زنجان به مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی در انزلی را هدایت و همراهی، می کنند.

رقابت‌های جهانی کشتی ساحلی از ۲۶ تیر ماه جاری با حضور برترین های این رشته ورزشی جهان در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در اوزان مختلف به میزبانی کشور "فرانسه" برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha