هیات اجرایی صحت انتخابات شورای جیرفت را تایید کرد

جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت از رسیدگی به شکایت ۱۳ نامزد شورای این شهر خبر داد و گفت: هیات اجرایی، صحت انتخابات برگزار شده در این شهرستان را تایید کرد.

ابوذر عطاپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رسیدگی به شکایت این افراد با حضور برخی افراد انجام شد تا جای هیچگونه شک و شبهه ای وجود نداشته باشد.

وی اظهار داشت: بازشماری صندوق های مورد اعتراض از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه آغاز و ساعت ۱۸ در حضور برخی از داوطلبان شاکی انجام شد.

وی ادامه داد: بازشماری این صندوق های مورد اعتراض نامزدها، توسط هیات اجرایی و هیات نظارت در فرمانداری جیرفت انجام شد.

فرماندار جیرفت تصریح کرد: در بازشماری صندوق های مورد اعتراض نامزدهای شورای شهر جیرفت نفر چهارم علی البدل جای خود را به نفر پنجم علی البدل شورای شهر جیرفت داد.

عطاپور اظهار داشت: رای نامزدهای معترض در بازشماری نه تنها افزایش نیافت بلکه رای آنها در صندوق های مورد اعتراض کمتر شد و رای بازشماری شده طبق قانون برای آن ها لحاظ شده است.

فرماندار جیرفت با بیان اینکه بیشتر اعتراض نامزدها کلی گویی بوده است، گفت: اعتراض باید مستند یاشد تا رسیدگی شود و گرنه بر اساس صحبت و کلی گویی نمی توان چیزی را ثابت کرد.

وی از تایید صحت انتخابات شورای شهر جیرفت، بلوک، علی آباد، ساردو و جبالبارز خبر داد و گفت: انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری جیرفت در صحت کامل در بخش اجرایی انجام شد.

عطاپور به حواشی اعتراضات در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: تمامی شکایات طبق قانون رسیدگی شد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha