رسانه‌ها گنجینه ارزش های دفاع مقدس را برای نسل جوان تشریح کنند

همدان- ایرنا- رئیس کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی کنگره شهدای استان همدان با تاکید بر نقش اثرگذار رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: رسانه‌ها گنجینه رشادت و ارزش های دفاع مقدس را برای نسل جوان تشریح کنند.

به گزارش ایرنا، «اسدالله ربانی مهر» روز یکشنبه در جلسه کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی دومین کنگره سرداران، امیران، فرماندهان و هشت هزار شهید استان همدان اظهار داشت: رسانه ها نقش تاثیرگذاری در ترویج فرهنگ فرهنگ ایثار و شهادت دارند.

وی با اشاره به اهمیت و نقش اطلاع رسانی در برنامه های فرهنگی گفت: رسانه‌ها در حوزه اطلاع رسانی به خوبی می‌توانند گنجینه بزرگ دفاع مقدس را به نسل های جوان و نوجوان جامعه منتقل کنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان خاطرنشان کرد: رسانه های استان در حوزه مشارکت حداکثری در انتخابات، کنترل و پیگیری کرونا و دیگر مسائل مهم استان نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری داشته اند و انتظار داریم در این رویداد فرهنگی نیز ورود قوی داشته باشند. 

 رئیس کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی کنگره سرداران افزود: به زودی با همکاری فعالین فضای مجازی کار گروهی جهت تولید محتوا در حوزه ایثار و شهادت تشکیل می‌دهیم.

ربانی مهر با اشاره به انتخاب «سردار علیرضا حاج بابایی» به عنوان شهید شاخص همدان گفت: برنامه شهید سال اقدام فرهنگی در جهت معرفی شهیدان شاخص و ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت است و  همه ادارات در این خصوص برنامه هایی تدوین و اجرا کنند.

 کنگره بزرگداشت سرداران، امیران، فرماندهان و هشت هزار شهید استان همدان در سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha