ثبت سفارش کتاب‌های درسی پایه‌های اول، هفتم و دهم آغاز شد

تهران- ایرنا- سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دانش آموزان ورودی پایه‌های اول، هفتم و دهم از امروز (یکشنبه ) می‌توانند کتاب‌های درسی خود را سفارش دهند.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، براساس این اطلاعیه دانش آموزان ورودی پایه های اول، هفتم و دهم پس از ثبت نام در مدرسه و ثبت و تایید اطلاعات آنها در سامانه سیدا، می توانند از امروز - ششم تیرماه - با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir، کتاب‌های درسی خود را سفارش دهند. 

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در این اطلاعیه ضمن تقدیر از تمامی خانواده ها، مدیران مدارس و دست اندرکاران حوزه آموزش و رسانه که اهتمام ویژه برای اطلاع رسانی و ثبت سفارش کتاب درسی دانش آموزان میان پایه در شرایط شیوع ویروس کرونا داشته اند، اعلام کرد: تاکنون ۹۴ درصد از دانش آموزان میان پایه ثبت سفارش خود را انجام داده اند. 

در بخشی دیگر از این اطلاعیه تاکید شده است: دانش آموزان میان پایه که تاکنون موفق به سفارش کتاب های خود به هر دلیلی نشده اند، می توانند بعد از ثبت نام در مدرسه محل تحصیل خود از تاریخ ۱۶ تا ۳۱ مرداد مجددا نسبت به ثبت سفارش کتاب درسی اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha