بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در دستور کار امروز مجلس

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نشست جلسه علنی امروز یکشنبه دقایقی پیش به ریاست «محمد باقر قالیباف» برگزار شد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس، ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست درمورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی و رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در موردطرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول (اعاده شده از شورای نگهبان) را مورد بررسی قرار می‌دهند.  

همچنین در جلسه امروز گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی و گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در موردطرح الحاق یک تبصره به قانون بیمه محصولات کشاورزی مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر و گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل وگزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران در دستور کار امروز مجلس قرار می گیرد.

بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی طبق اصل هشتاد و پنجم (۸۵) قانون اساسی آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از دیگر برنامه‌های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.        

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha