بازشماری ۲۶ درصد از صندوق‌های انتخابات شورای شهر آبادان آغاز شد

آبادان - ایرنا - معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت:بازشماری ۲۶ درصد از صندوق‌های اخذ رای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آبادان، با اعتراض برخی از نامزدهای انتخاباتی آغاز شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی فرمانداری آبادان سید زین‌العابدین موسوی روز شنبه بیان کرد: پس از نشست ۶ ساعته مشترک بین هیات‌های اجرایی و نظارت انتخابات در آبادان، و بررسی و بحث پیرامون بازشماری صندوق‌های مورد اعتراض، بازشماری ۲۶ درصد از کل  صندوق‌های رای گیری نهایی شد. 

وی افزود: ۶ گروه متشکل از هیات‌های اجرایی و نظارت و بازرسی با حضور نمایندگان دادستان و اداره اطلاعات و نماینده امام جمعه تشکیل شده و کار بازشماری انجام می‌شود. 
فرماندار ویژه آبادان گفت: از منتخبان اعلام شده نیز دعوت شده  بر بازشماری آرا نظارت کنند تا هیچ شبهه‌ای در خصوص صندوق‌های اخذ رای مطرح نباشد.

موسوس گفت: کار بازشماری آرای صندوق‌ها از ساعت ۱۷ روز شنبه آغاز شده است و نتیجه حاصله از بازشماری آرا در نتیجه نهایی اعمال می‌شود. 

 فرماندار ویژه آبادان افزود: یکی از مهمترین ابعاد صیانت از آرای مردم، رسیدگی به اعتراضات است و پس از مطابقت صورتجلسات بازشماری با صورت جلسات اصلی نتیجه نهایی اعلام خواهد شد که پس از اتمام کار به سمع و نظر مردم آبادان می‌رسد.

به گزارش ایرنا  در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر آبادان ۱۶۴ نامزد برای تصاحب ۹ کرسی شورا به رقابت پرداختند.

انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستاف و سیزدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۸ خرداد برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha