۵ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۰
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84382529
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح غنی‌سازی اوقات فراغت در بروجرد آغاز شد

بروجرد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در قالب رویش شاد در سطح مدارس این شهرستان آغاز شد.

به گزارش ایرنا محمد مهرافزون روز شنبه در آیین افتتاح این طرح در کانون غدیر افزود: در این طرح امسال ۶ هزار و ۵۰۰  دانش آموز ثبت نام کردند.

وی اظهار داشت: طرح «رویش شاد » در راستای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان و فعالیت پایگاه‌های تابستانی با رویکرد غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کشف و هدایت استعدادها و مهارت‌های دانش آموزان و هماهنگ‌سازی برنامه‌ها با نیازهای آنان اجرا می شود.

وی بیان کرد: این طرح، متناسب با عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها و با شعار «هر دانش آموزان یک مهارت» درپایگاه های تابستانی در بستر فضای مجازی شاد و حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان برگزار می شود .

مدیر آموزش و پرورش بروجرد اضافه کرد: محور فعالیت‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان در قالب مهارت معرفتی هویتی، فرهنگی و هنری، فنی و حرفه‌ای، اقتصادی و اشتغالزایی، ورزشی و سلامت است.

مهر افزون ادامه داد: در ایام تابستان آموزش وپرورش بروجرد برای بهینه سازی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، تمام امکانات و ظرفیت های موجود کانون‌های تربیتی، فرهنگی، سالن های ورزشی، دارالقرآن، پژوهش‌سراها و کتابخانه ها را در جهت رسیدن به هدف مطلوب این محور قرار داده است.

 مهرافزون تصریح کرد: اوقات فراغت یکی از مسائل مهم نوجوانان و جوانان است که شناخت نیازمندی ها و رفع احتیاجات و برنامه ریزی صحیح برای اوقات فراغتی که آنها در اختیار دارند باعث می شود تا خلاقیت ها، نوآوری ها یشان آشکار شود وهمچنین ارتقای سلامت روحی و جسمی  به ارمغان آورد.

وی تاکید کرد: گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان در راستای سند تحول بنیادین انجام خواهد گرفت و غنی سازی آن، توجه به رشد همه جانبه شخصیت اوست.

هم اکنون ۶۵ هزار دانش آموز در ۴۲۰واحد آموزشی این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha