استاندار خوزستان از خانواده شهید نظم و امنیت انتخابات دزفول دلجویی کرد

دزفول- ایرنا- استاندار خوزستان به همراه فرمانده انتظامی خوزستان، نماینده و فرماندار و جمعی از مسوولان دزفول روز جمعه با حضور در منزل شهید نظم و امنیت انتخابات دزفول از خانواده این شهید دلجویی کردند.

به گزارش ایرنا قاسم سلیمانی دشتکی روز جمعه در جریان دیدار با خانواده شهید علیرضا باغبان‌زاده در روستای شهید کریمی دزفول با تبریک و تسلیت شهادت مظلومانه این شهید والامقام افزود: این شهید فردی هیاتی و علاقه‌مند به نظام و مردم بود.

وی با بیان اینکه شهید باغبان‌زاده به صورت داوطلبانه برای خدمت به مردم در انتخابات در ماموریت‌ها حاضر می‌شد، ادامه داد: این شهید در راه خدمت به مردم به درجه رفیع شهادت نایل آمد و باعث افتخار نظام شد. 

استاندار خوزستان با ابلاغ پیام تسلیت وزیر کشور بیان کرد: امید است فرزندان این شهید راه او را ادامه دهند و فرزندان شایسته‌ای باشند. 

فرمانده انتظامی خوزستان نیز با ابلاغ پیام تسلیت فرمانده ناجا اظهارداشت: شهید باغبان‌زاده نمونه کاملی از عشق، ایثار و خدمت به وطن بود و در راه تامین امنیت کشور جان خود را تقدیم کرد. 

سردار سید محمد صالحی از ابراز همدردی استاندار خوزستان و معاونان سیاسی و امنیتی وی با خانواده شهید قدردانی کرد. 

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز حادثه بالگرد انتخابات دزفول را حادثه‌ای دلخراش خواند و گفت: باید قدردان خانواده شهدا باشیم.

سید احمد آوایی افزود: این شهید برای تامین نظم و امنیت انتخابات به شدت علاقه مند بود و گویی دنبال شهادت بود.

مسوولان حاضر در منزل شهید باغبان زاده در پایان این دیدار با اهدای لوح و یک جلد کلام الله مجید از خانواده این شهید تجلیل کردند. 

شهید علیرضا باغبان زاده از شهدای پلیس راهور نیروی انتظامی، ۲۹ خردادماه حین انتقال صندوق‌های اخذ رای مناطق سخت گذر احمد فداله دزفول در سانحه هوایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد. ۲ فرزند پسر از این شهید به یادگار مانده است.

۹ سرنشین دیگر این بالگرد نیز مصدوم شدند که بعد از درمان در بیمارستان بزرگ دزفول ترخیص شدند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha