امام جمعه کرمانشاه: پیروز انتخابات ۲۸ خرداد مردم بودند

کرمانشاه-ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حضور مردم در انتخابات و پیام تشکر رهبر معظم انقلاب از ملت ایران، گفت: در حقیقت پیروز انتخابات مردم هستند و تشکر رهبری از مردم یعنی تشکر امام زمان، رسول الله (ص) و خداست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «آیت الله مصطفی علما» در خطبه های این هفته نماز جمعه با باین اینکه همه به عشق اسلام پای صندوق رای رفتند، افزود: این مشکلات اگر جامعه دیگری بود مردم پای صندوق رای نمی رفتند اما مردم ما به اسلام، شهدا و نظام اعتقاد دارند.

امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: ۶ ماه است که فعالیت رسانه های غربی برای سرد کردن مردم بوده است اما با وجود دشواری های معیشت و حتی مشکل کرونا مردم پای صندوق رای آمدند.

آیت الله علما رییس جمهور منتخب را فردی صالح و صادق معرفی کرد و گفت: او نزدیک ۴۰ سال است که در متن قضایا بوده و صالح باقی مانده است.

وی به انتخابات شوراها نیز اشاره کرد و شورای شهر را محلی برای خدمت دانست و خطاب به منتخبان شورای شهر گفت: حتی امام راحل هم با آن عظمتش خود را خدمتگزار مردم می دانست.

او همچنین از شورای نگهبان، وزارت کشور، دستگاه های امنیتی و رسانه های داخلی به خاطر برگزاری انتخابات و رونق آن تشکر کرد و افزود: تنها جمهوری اسلامی دنیا ما هستیم و باید قدرش را بدانیم.

آیت الله علما با اشاره به هفته قوه قضاییه خطاب به مدیران دستگاه ها گفت: روایت داریم مردمی که به اتاق شما می آیند رسول الله یعنی فرستاده خدا هستند و باید تا جایی که قانون اجازه می دهد کارشان راه بیفتد.

او همچنین با اشاره به نامگذاری هفته حقوق بشر اسلامی توسط مقام معظم رهبری بیان داشت: حقوق بشر غربی و سازمان ملل فقط برای قدرت های استکباری است.

امام جمعه کرمانشاه اشاره ای نیز به پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر داشت و گفت: پدر مادرها باید مراقب جوانانشان باشند چرا که امروز مواد مخدر جنبه سیاسی دارد و به جنگ جوانان ما آمده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha