گازرسانی به سلماس طی سه سال گذشته ۲ برابر شده است

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت گاز آذربایجان‌غربی نهضت عمده گازرسانی در استان به راه انداخته به طوری که در مدت سه سال گذشته گاز رسانی به روستاهای این شهرستان ۲ برابر شده است.

یعقوب رضازاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: برنامه ریزی شرکت گاز آذربایجان غربی رفع محرومیت در مناطق کم برخوردار است به طوری که در طول سه سال اخیر میزان بهره مندی خانوار روستایی از گاز طبیعی شهرستان سلماس ۲ برابر شده است.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان الحق و الانصاف نهضت عمده گازرسانی در آذربایجان‌غربی و سلماس ایجاد کرده است، ادامه داد: هم اکنون ۵۶ روستا در این شهرستان گازدار شده و ۲۰ روستا نیز تا هفته دولت از این نعمت برخوردار می شوند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عملکرد مسوولان استانی در گاز رسانی به سلماس، گفت: امیدواریم این روند در دولت بعدی نیز ادامه داشته و وضعیت بهره‌مندی این شهرستان از نعمت گاز سبزتر شود.

آذربایجان غربی تا پیش از دولت یازدهم، یکی از استان های کم برخوردار در حوزه گازرسانی بود ولی هم اکنون به استانی نسبتاً برخوردار تبدیل شده است.

همه این آمار و ارقام در ارتقای رفاه روستاییان و افزایش رضایتمندی آنان از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت نمود یافته است که می تواند در توسعه روستاها با محوریت مردم، بسیار مثمرثمر باشد.

هم اینک استان آذربایجان‌غربی با بیش از ۱۴ هزار کیلومتر شبکه‌گذاری گاز طبیعی بیش از یک میلیون مشترک گاز دارد و هزار و ۱۲۳ روستای آن از نعمت گاز طبیعی برخوردار است.       

آذربایجان‌غربی به دلیل شرایط جغرافیایی کوهستانی یکی از مناطق سخت در بحث گازرسانی محسوب می‌شود که دولت تدبیر و امید به نحو شایسته ای خدمات خود را در تمام مناطق مختلف در این استان گسترش داده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha