مدیرعامل گروه مپنا درگذشت خبرنگاران ایرنا و ایسنا را تسلیت گفت

تهران-ایرنا-رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل گروه مپنا درگذشت خبرنگاران ایرنا و ایسنا را تسلیت گفت.

به گزارش پنجشنبه ایرنا، در پیام عباس علی‌آبادی رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل گروه مپنا آمده است:

بقاء مختص ذات اوست

وقوع سانحه تلخ و غم‌انگیز درگذشت خبرنگاران جوان، کوشا و فرهیخته عرصه محیط زیست، خانم مهشاد کریمی خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و خانم ریحانه یاسینی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) موجب تأسف و تأثر فراوان شد.
خبرنگاران عزیزی که به گواه همگان با متانت، انصاف و اخلاق در حرفه اطلاع‌رسانی مشغول به فعالیت بودند و با احساس مسئولیت نسبت به موضوع مهم محیط زیست، به توسعه آگاهی عمومی در این زمینه اهتمام می‌ورزیدند و در همین راه، جوانی و جان عزیز خود را فدا کردند. ناگفته پیداست که در ماتم فقدان این دو خبرنگار، بر خانواده‌ها و همکارانشان و همه اهالی رسانه چه می‌گذرد و در غم از دست دادن آن دو عزیز، اندوه و سوگی وصف ناشدنی را بر دل و جان خود احساس می‌کنند.
اینجانب صمیمانه مراتب تسلیت خود را به خانواده این دو عزیز فقید و جامعه ارجمند رسانه‌ای کشور ابراز نموده، از خداوند متعال برای جان باختگان رحمت واسعه، برای مجروحان حادثه بهبودی عاجل و برای همه بازماندگان داغدار سلامت و صبر مسئلت دارم.

 ۲۵ نفر از خبرنگاران رسانه های کشور صبح چهارشنبه برای بازدید از طرح های ستاد احیای دریاچه ارومیه عازم پیرانشهر شدند که اتوبوس آنان در ۱۵ کیلومتری این شهرستان دچار حادثه شد.

این حادثه بعدازظهر چهارشنبه در منطقه بیگم قلعه پیرانشهر رخ داد.

متاسفانه ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی خبرنگاران پرتلاش و متعهد خبرگزاری‌های ایرنا و ایسنا در این حادثه غم انگیز جان خود را از دست دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha