استاندار هرمزگان: بزرگراه ساحلی شرق بندرعباس اوایل مرداد تکمیل می شود

بندرعباس- ایرنا- استاندارهرمزگان، پیشرفت جاده ساحلی شرق بندرعباس را رضایت‌بخش دانست و گفت: قطعه نخست این طرح باید تا اوایل مرداد آماده بهره برداری شود.

فریدون همتی پنجشنبه شب درحاشیه بازدید از چند طرح در حال احداث شهر بندرعباس گفت: قطعه اول طرح بلوار ساحلی شرق بندرعباس به طول چهار کیلومتر از بلوار خلیج فارس تا خور اول را شامل می شود که ۹ پل در این مسیر در حال احداث است.
وی ادامه داد: ساحلی شرق بندرعباس نقش مهمی در توسعه گردشگری، ایجاد فضای سبز، کاهش مسیر تردد به میناب و امنیت شرق استان را دارد.
استاندار هرمزگان افزود: مرحله نخست این بلوار به طول ۲۵ کیلومتر و عرض ۱۱۰ متر به‌منظور دسترسی به سواحل بکر این منطقه، توسعه گردشگری، استفاده مناسب از دریا و تامین امنیت منطقه شرق بندرعباس درحال احداث است.
همتی اضافه کرد: قطعه نخست بزرگراه شرقی ساحلی بندرعباس به سمت بندر تیاب در میناب به طول افزون برچهارکیلومتر ارتباط با دانشگاه هرمزگان را نیز با مرکز شهر کاهش می دهد.
وی در ادامه بازدید هفتگی خود از طرح های سطح شهر بندرعباس از روند احداث تقاطع غیر همسطح پردیس نیز بازدید کرد.
استاندار هرمزگان گفت: این پل مسیر چهارراه پردیس را به خیابان سید جمال الدین اسد آبادی وصل می کند.
همتی ادامه داد: در مرحله نخست با میانبر از میدان دانشگاه آزاد اسلامی به خیابان بیمارستان شهید محمدی به کاهش ترافیک ساحلی و خیابان های همجوار می انجامد.
وی افزود: این طرح نیز باید تا حداکثر یک ماه دیگر آماده بهره برداری شود.
استاندار هرمزگان قرار است رور جمعه از قطعه دو و سه بزرگراه ساحلی و بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس بازدید و پس از آن برای بررسی وضعیت جاده سیاهو و سد زاکین عازم این منطقه شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha