۳ تیر ۱۴۰۰، ۲۳:۰۳
کد خبر: 84381213
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ساخت پارک آموزش ترافیک در ساری آغاز شد

۳ تیر ۱۴۰۰، ۲۳:۰۳
کد خبر: 84381213
ساخت پارک آموزش ترافیک در ساری آغاز شد

ساری - ایرنا - ساخت پارک ترافیک در ساری به منظور آموزش فرهنگ ترافیکی به دانش آموزان از روز پنجشنبه در بوستان ملل این شهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ساری ، شهردار مرکز مازندران در مراسم آغاز ساخت این پارک ، اجرای پروژه‌های ترافیکی و فرهنگ‌سازی در این زمینه را از اقدامات مدیریت شهری طی ماه اخیر برشمرد و گفت که پارک ترافیک در زمینی به مساحت یکهزار و ۳۵۰ مترمربع ساخته می شود.

جواد طالبی افزود که این پارک با هدف آموزش رفتار ترافیک برای دانش آموزان طراحی و جانمایی شده است و به‌صورت رایگان در اختیار مدارس مقطع ابتدایی قرار خواهد گرفت.

وی گفت : پارک ترافیک باهدف آموزش رانندگی تشکیل‌شده است و امیدواریم شهرداری ساری با بهره‌برداری از این پارک سهم مؤثری در آموزش و فرهنگ‌سازی برای نسل آینده داشته باشد.

طالبی دسترسی آسان به پارک و استفاده رایگان مدارس را از جمله مزیت‌های این پارک برشمرد و افزود : این پروژه عمرانی –فرهنگی که در آستانه رویداد ساری پایتخت گردشگری ۲۰۲۲ اکو اجرا می‌شود نقش مؤثری در فرهنگ‌سازی ترافیک شهر ساری دارد.

وی گفت : شهرداری ساری با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، پروژه‌های مختلفی را با پیوست‌های فرهنگی و گردشگری برای استقبال از رویداد ۲۰۲۲ در نظر گرفته است.

شهردار ساری با اشاره به اینکه پروژه بهسازی پارک جنگلی سکوتپه در دستور کار قرار دارد، گفت: پارک اکو در منطقه صفرآباد نیز از دیگر پروژه‌های مهم مرکز استان در راستای رویداد ۲۰۲۲ است و بهسازی و آماده‌سازی این پارک طی روزهای گذشته شتاب گرفته و سازمان‌های عمران و سیما و منظر و فضای سبز شهری در این پروژه به‌صورت مستمر در حال فعالیت هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha