امام جمعه همدان: حرکت برای جلب رضایت‌ مردم بزرگ‌ترین پیروزی دولت است

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت که دولت فعلی و آینده وظیفه خدمت به مردم را دارند و پیروزی بزرگ زمانی محقق می شود که دولت ها به سمت جلب رضایت مردم حرکت کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین «حبیب‌الله شعبانی موثقی» روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان همدان، افزود: در انتخابات ۲۸ خرداد، وحدت مردم بسیار ارزشمند بود و با حضور پر شور خود دشمنان را ناامید کرده و شکست دادند.

وی اظهار داشت: در شرایطی که همه دشمنان برای کاهش مشارکت مردم تلاش می کردند، مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای گیری وحدت خود را نشان داده و موجب یاس و ناامیدی دشمنان شدند.

حجت الاسلام شعبانی موثقی با اشاره به اینکه انتخابات در کمال امنیت و قانونمداری برگزار شد، افزود: یکی از ویژگی های برجسته دولت منتخب فارغ شدن از سیاست بازی های رایج «اصلاح طلب و اصول گرا» است به نحوی که دولت منتخب باید فارغ از سهم خواهی جناح های سیاسی، در بحث انتخاب مدیران به موضوع کارآمدی و شایسته سالاری بیشترین توجه را داشته باشد.

امام جمعه همدان با بیان اینکه کشور ما در این شرایط نیازمند مدیران خدوم و تلاشگر است، خاطرنشان کرد: با مجاهدت و کار شبانه روزی می‌توان کارهای عقب افتاده را پیش برد و شرایط اقتصادی را بهبود بخشید.

وی با اشاره به اینکه دولت منتخب به جریان‌های سیاسی منصوب نیست، افزود: امیدواریم شاهد حضور مدیرانی باشیم که به این وعده هایی که داده شده عمل کنند و با اجرای همه برنامه ها این بار مسئولیت را به خوبی امانت داری کنند.

حجت الاسلام «مصطفی موسوی اصفهانی» نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری نیز در ادامه این جلسه گفت: مدت هشت سال برای دولت زمانی مناسب و کافی برای خدمت رسانی به مردم است 

وی افزود: ما که به روز قیامت اعتقاد داریم می دانیم پذیرفتن مسئولیت وظیفه سنگینی است و انسان معتقد تا آخرین لحظه به وظیفه خود عمل می کند.

وی با بیان اینکه با تمام مشکلاتی که برای ما پیش آمده حضور مردم در انتخابات بسیار ارزشمند بود، ادامه داد: پیروز واقعی این انتخابات مردم هستند چراکه با تمام مشکلات، حضوری ارزشمند در پای صندوق های رای داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha