ساختمان پزشکی قانونی گنبدکاووس باحضور معاون رییس جمهوری افتتاح شد

گنبدکاووس - ایرنا - ساختمان اداره پزشکی قانونی گنبدکاووس که ۱۰۷ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال برای ساخت آن هزینه شد امروز پنجشنبه با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به بهره‌برداری رسید.

محمدباقر نوبخت در حاشیه افتتاح این پروژه به خبرنگاران گفت که دولت برای تجهیز پزشکی قانونی گنبدکاووس که شامل سه بخش اداری، سالن تسریح و سردخانه است، طی ماه جاری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص خواهد داد.

معاون رییس جمهوری همچنین درپاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درخصوص پروژه‌های نیمه تمامی که قرار است تاپایان دولت دوازدهم در کشور افتتاح شود گفت: پروژه‌های زیادی در بخش‌های مختلف زیرساختی مانند آزاد راه‌ها، خطوط ریلی و تخت‌های بیمارستانی افتتاح خواهد شد که یک نمونه آن اضافه شدن ۱۴ هزار تخت بیمارستانی به ظرفیت تخت‌های فعلی است.

نوبخت به اعتبارات و آمار این پروژه‌ها اشاره نکرد.

به گزارش ایرنا، عملیات احداث ساختمان پزشکی قانونی گنبدکاووس در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۳۱۵ مترمربع با زیربنای هزار و ۳۷۲ مترمربع با سازه اسکلت بُتنی در ۲ طبقه از سال ۸۹ آغاز شده بود که پس از چند سال توقف در دولت یازدهم و دوازدهم با اعتباری افزون بر ۱۰۷ میلیارد ریال امروز به بهره برداری رسید.

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در سفر امروز به شرق گلستان از سه پروژه درحال ساخت شامل بیمارستان ۹۱ تخت‌خوابی رامیان، مجتمع فرهنگی اداره ارشاد اسلامی آزادشهر و سد نرماب چهل چای مینودشت و ساخت مسکن اهالی روستای جنگلده بالا این شهرستان بازدید و قول مساعد برای تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح‌ها داد.

حضور در مراسم بهره‌برداری از مسکن محرومان و مسکن ویژه روستایی در آق قلا، افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی و منابع طبیعی، بهره‌برداری از مدرسه ۱۶ کلاسه شفقت گرگان و افتتاح چند طرح در سایت پرورش میگوی گمیشان از دیگر برنامه‌های امروز پنجشنبه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سفر به گلستان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha