آزادگان جهان اقدامات رژیم کودک‌کش صهیونیستی را محکوم کنند

قم-ایرنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با تاکید بر اینکه آزادگان جهان اقدامات اسرائیل غاصب را محکوم کنند، گفت: جا دارد جهان اسلام در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به پا خاسته و علیه رژیم کودک‌کش صهیونیستی در محاکم و دادگاه‌های بین المللی دست به شکایت بزنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب روز پنجشنبه در همایش بین المللی «نبرد سیف القدس؛ محور مقاومت و دفاع از مسجد الاقصی« در قم، افزود: خداوند فرزندان دلیر و مومن فلسطین را برای دفاع از سرزمین خود راهبری کرد و طی دوازده روز مقاومت در مقابل سنگین ترین بمباران های وحشیانه رژیم صهیونیستی با بکار بردن سلاح های غیرمجاز، از پای ننشستند.

وی ادامه داد: مجاهدان فلسطینی ثابت کرد که مقاومت الهی وقتی همراه با توکل به خدا باشد و از عِده و عُده به درستی بهر ببرد در کنار اخلاص و ایثار این چنین معجزه می آفریند و پیروزی را نصیب مجاهدان اسلامی می کند.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت:  شایسته است در این همایش یادی کنیم از سخن سید مقاومت سید حسن نصر الله که تصریح کرد «دوران پیشروی ها و تجاوز رژیم صهیونیستی به پایان رسیده و دوران نابودی آن آغاز گشته است».

وی یادآور شد: با حمایت آزادگان جهان از مردم و مقاومت فلسطین، رژیم سفاک صهیونیستی رو به افول خواهد رفت و صبح پیروزی بر اسرائیل غاصب نزدیک است.

نواب اظهار داشت: در پایان به روح والای شهدای فلسطینی به ویژه شهدای نبرد سیف القدس و شهدای بیدارگر وجدانها در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و به خصوص امام خمینی(ره) درود می فرستیم.

در بخشی از این همایش آیین رونمایی از مجموعه مقالات همایش به ۲ زبان فارسی و عربی شامل ۴۰ مقاله رونمایی خواهد شد.

همایش بین المللی «نبرد سیف القدس؛ محور مقاومت و دفاع از مسجد الاقصی» روز پنجشنبه با سخنرانی شخصیت هایی از ۱۰ کشور مختلف در قم آغاز شد و عصر امروز به کار خود پایان می دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha